Přestupek (dříve správní delikt) provozovatele (tzv. řešení osoby blízké) > Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky

ValMez je k neutahání :o)

(1/4) > >>

anipenny:
Zdravím,
nevím jak to dělám, ale každá má návštěva ValMezu je úředně zaznamenána :o)
Ale konec srandy, Valmez má zase nový radar a funguje (viz. příloha). Po udání řidiče 58 den se zatím neozvali. Průběžně budu informovat.
Přeji pohodový den.

anipenny:
zdravím všechny a prosím o radu zkušenější. Úřad nereagoval na nahlášení řidiče v 58 den formou "vozidlo jsem měl v užívání" V odpovědi úřadu byly vše náležitosti dle § 37 Správního řádu. Dlouho ticho a dnes přišlo Oznámení o zahájení řízení. V takové formě to ale neznám. Myslíte, že by byly nějaké rady od zkušených bijců. Je to moje třetí pirátění ve ValMezu. Jedno jsem vyhrál, druhé ke zmatení nepřítele zaplatila má polovička ze svého účtu. V lednu 2024 bude požadovat mylnou platbu zpět. No a teď třetí se musí nějak pořešit. Mám na to 10 dní od doručení. Varianty:
-  souhlasit s ÚJ a potom omluvy s marodkou?
- ignor? asi povede ke sprdeli
- helmut?
Prosím, zkuste poradit. Nic lepšího jsem zatím nevymyslel.
Děkuji a možné rady a přeji pohodový víkend.

anipenny:
Zdravím,
případ se posunul a odvolal jsem se do Zlína. Kraj nařídil nové projednání. Paraziti z ValMezu se zatím neozvali a kupodivu Zlín napověděl jakou strategie zvolit aby bylo WIN. Zkusím se ještě s parazity ve ValMezu pokočkovat. Snad to nezkoním  ;D
Vím kdo řídil, protože ze zákona musím a neřeknu protože nemusím (LZPS čl. 37?) Ale tak moc bych jim to nechtěl ulehčit. Máte někdo nějaké náměty na zdržovací a opotřebovací válku s parazitem? Díky za náměty.

Číkus:
Určitě neuděláte chybu, když proti rozhodnutí SO2 podáte návrh na přezkum.

anipenny:
Děkuji pane Čikusi za radu. Je nějaká forma toho podání? Děkuji ta odpověď a přeji pohodový večer.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi