30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k podání vysvětlení 553/1991 stání na místě kde je to zakázáno značkou V 13a, V13b  (Přečteno 6287 krát)

ratatoul

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil

dobrý den, ne 16.2.2015 jsem dostal listek za sterac. Ted mi prisla vyzva, viz vyse. Chci se zeptat.

1) Četl jsem zde na fóru, že je delší prekluze a význam využití zákonných prostředků až do promlčení/prekluze zmizel. Cenu to má pry jen v případě, ze usilují o spojení několika správních řízení pod jedno. Nechce se mi tomu  verit, je to skutecne tak?

2) Když nechci reagovat, ma cenu nejdriv psat omluvenky a pak napsat, ze odmitam vysvetleni?

3) Pokud je pravda to s tou prekluzi, jaká je výhoda sloučení pod jedno správní řízeni?  Max pokuta dosáhne 2500+1000 , takže přemýšlet jestli se to vyplatí?


Za vsechny reakce děkuji
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

A můžete sem někam tu anonymizovanou výzvu nahrát?
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

delší prekluze je jenom na SPRDEL na normální přestupek je prekluze stále 1rok... Bez znalosti toho co Vám přišlo a ideálně ještě odkaz na mapy kde to bylo se radí těžko...
IP zaznamenána

ratatoul

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil

dobry den,

poslal jsem vam odkaz na soubor do PM.

dekuji

A můžete sem někam tu anonymizovanou výzvu nahrát?
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Čili klasická výzva o podání vysvětlení od městapa Praha, já bych se na to osobně úplně vysral a nijak nereagoval a nikam nechodil. Oni to asi předají na město a pak můžeme řešit dál.
IP zaznamenána

ratatoul

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil

asi to udělám, ale jaký je postup dotáhnout to do prekluze? Funguje ještě.

díky
IP zaznamenána

ratatoul

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil

dneska je den D takže nikam nepůjdu. Uvidím co se stane :-)
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Nestane se vůbec nic, maximálně za několik týdnů přijde od města výzva k uhrazení určené částky, protože na tohle se asi sprdel aplikovat dá. Na to se jim hodí mrtvola, cizinec nebo helmut a budou mít po prdeli.
IP zaznamenána