30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům  (Přečteno 1827 krát)

Paulie455

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« kdy: 23 Května 2023, 13:56:07 »

Napadlo mě vytvořit tady téma, které by mohlo sloužit jako inspirace pro budoucí využití různých nástrojů umělé inteligence (tím nemyslím průměrného úředníka za přepážkou).
Asi není potřeba představovat ChatGPT, Bard či Midjourney. Těch nástrojů jsou mraky a bylo by fajn si tady trochu nasdílet tipy. Využíváte již někdo? Jak konkrétně?

Já se teď chystám na generování asi 100 stránkového dokumentu souvislého textu, který má hlavu a patu a obsahuje všechny body odvolání. Ať si na úřadě počtou. Napadá mě dále jednoduché generování odpovědí Helmuta. Může být zajímavé i pro sumarizaci již proběhnutých případů či judikátů.

Jak jste na tom vy a ty internety?
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 907
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #1 kdy: 23 Května 2023, 22:42:41 »

Mám k dispozici deeply. Ta jejich nadstavba je uživatelsky výrazně příjemnější, než placený základ. Ale dražší.

Kdysi mě AL (GPT4 myslím) odmítala psát text podobný smlouvě. Ve smyslu, že právní rady nemůže poskytovat. Stejně jako jsem ji nedonutil k nekorektnímu vtipu s jiným.

Jestli máte konkrétní anonymizovanou věc, můžu zkusit nechat udělat osnovu. Dlouhé texty AL nemá ráda.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #2 kdy: 24 Května 2023, 11:06:52 »

Zkuste pohledat, už tady někdo něco podobného myslím postoval....byla to obrana založená na slip efektu.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #3 kdy: 24 Května 2023, 12:55:12 »

jj - to jsem postoval já.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #4 kdy: 24 Května 2023, 12:58:30 »

Mimochodem - před pár dny vydal AI chat bota i google. Bohužel nefunguje v EU (prý kvůli GDPR) a neumí česky. Ale vzhledem k tomu, kde všude google sbírá data, věřím, že bude mít velký potenciál
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #5 kdy: 24 Května 2023, 14:59:44 »

jj - to jsem postoval já.
jenom malé připomenutí - laserový radar je nejspíše vlivem nepřesného překladu mikrovlnný radar. Souběh je dost nesmysl. Takže si nenaběhnout. Možná záměna by e. ještě asi mohla být laserový měřič rychlosti. Většina určitě zná, ale nikoliv každý.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 907
    • Zobrazit profil
Re:Jdeme s dobou. Umělá inteligence v boji proti parazitům
« Odpověď #6 kdy: 25 Května 2023, 17:04:05 »

Mimochodem - před pár dny vydal AI chat bota i google. Bohužel nefunguje v EU (prý kvůli GDPR) a neumí česky. Ale vzhledem k tomu, kde všude google sbírá data, věřím, že bude mít velký potenciál

Teď si ho objednal rodinný příslušník (Pixel 7). Tak jsem zvědavý jak to bude fungovat. Co vím tak nebude fungovat v EU 5G a VoLTE což je spolu s pomalým nabíjením a malou baterkou zásadní problém. O nefunkčnosti AL v EU nevím. Možná v Itálii se něco řešilo.
IP zaznamenána