30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup  (Přečteno 1815 krát)

Paulie455

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« kdy: 02 Května 2023, 13:31:12 »

Ahoj, rád bych se poptal jakým způsobem bude nejlepší dále pokračovat.

Popis situace:

- domnělý přestupek se stal 15. 1. (parkování na místě IP13c (Parkoviště s parkovacím automatem) s dodatkovou tabulkou E13 s textem "PO - NE 08-06 h
NEBO S PLATNÝM PARKOVACÍM OPRÁVNĚNÍM OBLAST 7;P7-0140",)
- doručeno 30. 1.
- ignorace lhůty pro naprášení (30 dní)
- provozovatel vozidla (právnícká osoba) naprášila řidiče (fyzická osoba - jednatel právnické osoby) ve lhůtě 60 dní dnů od spáchání. Konkrétně 14. 3.
- dnes (2. 5.) doručena "Výzva řidiči k podání písemného vysvětlení". Lhůta 10 dní.

Předpokládám, že následuje potvrzení, že jsem opravdu v tu danou chvíli řídil. Má smysl již nějak argumentovat? V prvotní výzvě byla jenom jedna fotografie, pokud nemají více fotek, předpokládám, že to půjde uhrát na pouhé zastavení, zkontrolování parkovacího automatu, zděšení nad výší parkovného a odjetí pryč.

Má někdo prosím s touto taktikou reálné zkušenosti? Dá se to použít?

Předem děkuji
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #1 kdy: 02 Května 2023, 23:13:49 »

S Prahou 7 mám zatím zkušenost o vzájemné ignoraci. Já ignoruji je a oni ignorují mě.
IP zaznamenána

Paulie455

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #2 kdy: 03 Května 2023, 12:23:21 »

S Prahou 7 mám zatím zkušenost o vzájemné ignoraci. Já ignoruji je a oni ignorují mě.

Ignoraci jsem nakonec nevolil, aby to nehodili rovnou do sprdele. Aktuální postup je tedy přiznat, že jsem řídil já a nic víc? Čekat na jejich rozhodnutí a pak podat odpor
IP zaznamenána

Paulie455

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #3 kdy: 08 Května 2023, 23:12:38 »

Během následujících dní tedy posílám strohou odpověď, že jsem měl v uvedený čas auto k dispozici já. Po vydání "rozsudku" bude následovat blanketní odpor a pak případně argumentace jenom zastavením na méně než 3 minuty. Doufám, že je to takto správně :)
IP zaznamenána

Hrebos

  • Příspěvků: 39
  • Bojovník za pravdu a lásku proti lžím a nenávisti
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #4 kdy: 06 Února 2024, 21:55:34 »

Mohu se zeptat jak taktika dopadla? Ja nyni jedu pruzkum tvrdym bojem tak jestli neni neco na co se pripravit?
IP zaznamenána
Žádné zlo se ještě nepodařilo odstranit tím, že byly odstraňovány jeho symptomy. Je třeba odstranit jeho kauzu. - Václav Havel

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #5 kdy: 07 Února 2024, 18:21:11 »

Mezi námi se vztah nezměnil. Stále se ignorujeme. Ignorujeme se na více frontách, jako právnická osoba x ouřad i jako fyzická osoba x ouřad. Ano, nemusí to být dobrá taktika.
IP zaznamenána

Hrebos

  • Příspěvků: 39
  • Bojovník za pravdu a lásku proti lžím a nenávisti
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - parkování v placené zóně - další postup
« Odpověď #6 kdy: 09 Února 2024, 21:35:29 »

Já aktuálně v podobně nazvaném vláknu jedu tuto taktiku jako sázku na koně, tak jsem chtěl vědět. Budu informovat, 14.2. mám ÚJ s řidičem a hodlám si to vychutnat
IP zaznamenána
Žádné zlo se ještě nepodařilo odstranit tím, že byly odstraňovány jeho symptomy. Je třeba odstranit jeho kauzu. - Václav Havel