30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: proc nepouzivat antiradar?  (Přečteno 11973 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:proc nepouzivat antiradar?
« Odpověď #15 kdy: 18 Března 2015, 05:52:46 »

Ja som pre pokoj v manzelkinej dusi kupil Genovo One, nemala chut sa nechat buzerovat hliadkou pri pripadnom prekroceni. Pouzivame denne ako v CR, kde zijem, tak aj pri vsetkych cestach na Slovensko - na nejake protiustavne zakazy im z vysoka serem, pri zastaveni hliadkou odkladam do priehradky a bez sudneho povolenia fizla do interieru vobec nepustam. Akuat v poslednej dobe mi je na Slovensku Genovo na 2 veci, pretoze tie k**vy zacali vo velkom nakupovat Multu a ja odmietam dat 1000e za detektor specialne na nu  >:(.

Ano, kdybych si kupoval teď něco, byl by to taky Genevo One. Problém ale je prešně v tom, že neřeší vše a vlastně není řešení, které obsáhne všechny nástrahy. Genevo má i GPS, což je super, upozorňuje na úsekovky a měří tehdy i průměrnou rychlost, ale kamery, aktuální hlídky, laser, dálnici, to prostě neřeší. Nakonec jsem to zavrhnul a radši si v případě potřeby pohraju s orgánem. Nejde ani tak o peníze, jako o dobrý pocit, že jsem je prudil, je to někdy zábava :-)

Jinak bych doporučil http://www.antiradary-forum.net, kde jsou recenze, videa z provozu a podobně pro většinu použitelných řešení.

No a pokud máte smartphone, zkuste třeba Waze, tam jsou i aktuální hlídky a funguje to. Jen to pak jednoho může vybudit a z předpisové rychlosti 50km/h zrychlí na přes 100km/h, aby hlídka měla radost, takže pokud je někdo ve spojistostí s chrániči vznětlivější, tak snad lepší nevědět nic:-)
« Poslední změna: 18 Března 2015, 05:55:42 od swenak »
IP zaznamenána