30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Petromaskulinismus  (Přečteno 1115 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 002
    • Zobrazit profil
Petromaskulinismus
« kdy: 19 Března 2023, 23:02:43 »

Auto je bůh, kouř symbol mužství. Petromaskulinita ovládá města, varují kritici

Také se cítíte býti petromaskulinistou? Já asi ano, byť jsem tento termín doposud neznal.

K té Náně Adéle Šípové se vyjadřovat nebudu, bylo by to zbytečné, ale pro pobavení jistě poslouží i medailonky autorů článku:

Vojtěch Svěrák
Redaktor domácího zpravodajství iDNES.cz, student magisterského oboru filosofie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V minulosti působil v Lidovky.cz. Zaměřuje se na klimatickou změnu, životní prostředí a s tím spojená témata. Ve volném čase rád čte, chodí do kina a jezdí na skateboardu.

Tereza Vlčková
Vystudovala Český jazyk a literaturu a Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě, poté magisterská Mediální studia na Univerzitě Karlově, kde dále studuje také Genderová studia. Je certifikovaná fitness trenérka a výživová poradkyně. Mezi její záliby patří běh, fitness, četba, jízda na motorce a systematická práce na destrukci patriarchátu.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #1 kdy: 20 Března 2023, 06:32:49 »

to říkám furt dokola, tohle není aktuální šaškárna, že by jim naráz hráblo, ale to je systémově chystané, tipnul bych min.od 60tých let. pár hippíků (ne)vychovají debilní haranty, ty obsadí místa v politice a školství a jedni budou tlačit kraviny politicky a druzí je budou žrát a tlačit na ulici. no a svět s v .... otáčí
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #2 kdy: 20 Března 2023, 07:12:18 »

Já to ani nedočetl. Taková slátanina, po prvním odstavci mi bylo blbě.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #3 kdy: 20 Března 2023, 09:08:50 »

Svět je v pořádku. Nejpreferovanější příspěvek z diskuse
"Ty jo. Pár hodin, co ti šimpanzi utekli - a už píšou do novin."
Jen ať jsou piráti hezky vidět, píšou do novin, co si myslí a chtějí a stanou se zase mimoparlamentní stranou.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #4 kdy: 20 Března 2023, 13:42:41 »

Ja jim dam petromaskulinitu ...

Pokud si dobre pamatuji, tak naposledy, deti zabijejici, SUV bylo rizeno zenou.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #5 kdy: 20 Března 2023, 13:54:12 »

A tyto netáhla z všelijakých obskurních oborů - pro život naprosto nepoužitelných - se pak stávají "novináři", úředníky a ovlivňují život normálních lidí.
Se pak nedivím, že vedoucí dopravního odboru může být absolvent zahradnické fakulty s diplomovou prací na téma Městská zeleň, kde řeší účinnost zachytávání polutantů dřevinami a jejich početní zastoupení, klimatické podmínky, hustotu olistění keřů a stromů, jejich habitus a strukturu povrchu, tvar a rozměry listů. . A patrně z odborné literatury převzal šokující zjištění, že asfalt neodráží sluneční paprsky a v létě je tak extrémně vyhřátý.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #6 kdy: 20 Března 2023, 15:07:22 »

těchto zmrdů přibývá, netáhla. ale navíc jsou novináři tendenčně levicovo zelená verbež. na to byl ne tak dávno v německu udělaný průzkum a potvrdilo se to. dnešní média jsou na blití, protože neinformují, ale snaží se vychovat
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Petromaskulinismus
« Odpověď #7 kdy: 20 Března 2023, 21:07:50 »

černý auto mám
muziku nemám
zatmavený okna mám jen vzadu
výfuk jen jeden
a ještě v EU 6 AP
SUV...
to bych Hiluxe asi urazil
 ;) 8)
možná by jí měl někdo seznámit s výrazem patriarchát, ten tu byl dřív něž kolo
IP zaznamenána