30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: R10C lapen mimo obec a ztotožněn  (Přečteno 10866 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #45 kdy: 26 Září 2023, 17:44:15 »

Ve schvaleni rychlomeru by melo byt vse co je dulezite pro to, aby byl rychlomer zpusoben k uzivani a s
https://www.cmi.cz/sites/all/files/public/download/Uredni_deska/3405-ID-C_3405-ID-C.pdf
viz napr. 3.1.5  je uveden SW...

Bez navodu jej ani nelze provozovat, protoze je nedilnou soucasti obdobne, jako proskolena a zpusobila obsluha.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #46 kdy: 26 Září 2023, 17:57:10 »

Ve schvaleni rychlomeru by melo byt vse co je dulezite pro to, aby byl rychlomer zpusoben k uzivani a s
https://www.cmi.cz/sites/all/files/public/download/Uredni_deska/3405-ID-C_3405-ID-C.pdf
viz napr. 3.1.5  je uveden SW...

Bez navodu jej ani nelze provozovat, protoze je nedilnou soucasti obdobne, jako proskolena a zpusobila obsluha.

Verze SW je obvykle zapsaná do základních dat přímo na foto. Potkal jsem většinou sw 1.0.1 a 1.0.6, některé mřížku měly některé ne. To schválení neřeší detaily obsluhy ani manuálu.S tím potřebným proškolením obsluhy je to také levé , když NSS umí tvrdit, že není potřeba, páč ramer má kontrolní prvky, asi AI, kerý bezpečně poznají řádné měření, protože vyfotí. SO se toho drží hlava nehlava.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #47 kdy: 26 Září 2023, 18:21:51 »

Tak ani NSS si nemyslim(pokud nejsem v bananove republice), ze muze ignorovat garanta a atributy, ktere uvedl, jako nezbytne -> navod k obsluze a jeho dodrzeni.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #48 kdy: 26 Září 2023, 18:43:13 »

Tak mi teda SO posílá banány od NSS.....
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #49 kdy: 26 Září 2023, 20:27:08 »

Tak mi teda SO posílá banány od NSS.....
Ja se bavil o SW, navodu etc. s cim byl schvalen CMI. To se snimkem nesouvisi, ani s NSS judikatem - jsou prerekvizity, zda zarizeni je mozne pouzit jako stonovene meridlo.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #50 kdy: 14 Listopadu 2023, 18:29:26 »

FU : blíží se mi převzetí dopisu od SO2, očekávám zde ustálené podržení SO1 - a furt eště hloubám nad těma prerekvizitama....... asi to moc nerozumím.

Dnes mi bylo také tvrzeno, že žaloba k soudu nestaví účinek rozhodnutí SO o bodech a pokutě. Sem žil v tom, že staví a tedy umožní mezitím výmaz bodů uplynutím 12 měsíců od posledního zápisu ...?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #51 kdy: 15 Listopadu 2023, 04:38:19 »

Skutečně ne, pokud podrží SO2, nabývá rovnou právní moci bez možnosti odvolání. Mě takhle vraceli pokutu po dvou letech. A po dalších dvou letech ji zase budu platit, protože úřad se úspěšně kasal.....:-((
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #52 kdy: 16 Listopadu 2023, 11:59:45 »

Furt mi ještě straší ty PREREKVIZITY...... ???

Dopis SO2 byl překvapení - rozhodnutí SO1 se ruší a vrací k SO1 k doplnění místopisu a vysvětlení chybných personálií. 
Ustálená ignorace "Měření proběhlo správně, protože snímek"   a "K výměně řidiče nemohlo dojít, obstrukce, protože namítnuto až v odvolání k SO2".
Takže odklad/remíza. Zatím netuším, kudy do toho s vidlema.  Asi se rovnou chystat na další odvolání k dalšímu rozhodnutí SO1.
Proti tomuto rozhodnutí (SO2) se nelze odvolat - je možné v tom přesto nějak sypat písek ? Námitky/přezkum nebo tak něco ?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #53 kdy: 21 Listopadu 2023, 17:55:36 »

Poradí někdo, jak rozstřelit blud "Měření proběhlo správně, protože snímek"...?  Argumentoval jsem Návodem a přiložil snímky jako důkaz, SO2 ignoroval s odkazem na NSS..... :-(((
IP zaznamenána

Hrebos

  • Příspěvků: 39
  • Bojovník za pravdu a lásku proti lžím a nenávisti
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #54 kdy: 03 Prosince 2023, 21:49:51 »

Podle mě záleží hodně na senátu NSS. Protože už i přesně tohle shazoval. Zkuste to v databazi NSS najit a oprit se o to. Zkusil bych teorii o 1.9 TDI. I kdyz se do ni naleje fritovaci olej tak jede. Ale o spravnem fungovani nemuze byt rec. Ma SO dukaz, ze merici zařizeni melo plomby? To by taky mohlo pomoct. Navic bych zkusil rozstrel ohledne nameru kamery. Mate to v SZ. Taky co se tyce mrizky, tak sice neni na snimku hezky videt, ale je to ta bila carka uplne ve spod snimku. To je mrizka. Co se tyka caste argumentace hodnych poldiku, najdete si na netu clanky, ktere to vyvrati. O zneuziti pravomoci, distribuci drog, nasili atd. Tim by mohlo byt rozstreleno. Taky moc radi odkazuji na nesmysl v reflexi. Staci dodat video z antiradaru jako dukaz. To by jim mohlo udelat dost velky gulas. Kdyby jste chtel, at se na to zkusim podivat, napiste v SZ. Cim vic tim lip. Blby je ten hlavni argument. Nesmi se rozstrelovat duvod, ale mereni samotne. Mohli by to vzit jako ucelovku.
IP zaznamenána
Žádné zlo se ještě nepodařilo odstranit tím, že byly odstraňovány jeho symptomy. Je třeba odstranit jeho kauzu. - Václav Havel

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #55 kdy: 20 Prosince 2023, 17:57:42 »

Operovat u očekávaného ÚJ návodem k obsluze jsem už jednou se pokoušel, SO mě opakovaně napomínal, že zkoušet cajta z návodu se nebude, protože byl proškolen a SO nemá pochybnosti když prohlásil že postupoval dle návodu. Je mi otazné, který návod je pro obsluhu ten správný, když je radar vyroben v roce 2012.... a na který návod byl školen ? Ty novější asi sou aktualizace nějakého staršího ... dá se v tom najít slabina ? Který platí v době provedení měření ?
IP zaznamenána

Hrebos

  • Příspěvků: 39
  • Bojovník za pravdu a lásku proti lžím a nenávisti
    • Zobrazit profil
Re:R10C lapen mimo obec a ztotožněn
« Odpověď #56 kdy: 09 Února 2024, 22:04:43 »

Tak ho upozornit do protokolu, že není úkolem SO předjímat, že se jím řídil! Takhle to nefunguje. Nemůže si dělat závěry, které neví. To by taky rovnou mohl říct, že už ví, že jste řídil a to mu neprojde. Takže pokud i přes upozornění odmítne výslech, myslím si, že mu to SO2, popř. soud shodí. Dal jste důvodné pochybnosti kterým se SO odmítl věnovat.

Předpokládám že argument bude, že policie jsou hodní hoši. K tomu stačí dodat snímek obrazovky ze stránek GIBS. Tam je moc krásně vidět, jak hodný hoši to jsou.
IP zaznamenána
Žádné zlo se ještě nepodařilo odstranit tím, že byly odstraňovány jeho symptomy. Je třeba odstranit jeho kauzu. - Václav Havel