30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Ramer 10 v Superbu  (Přečteno 5118 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
[LOST] Ramer 10 v Superbu
« kdy: 14 Února 2023, 15:03:50 »

Tak už mě také odlovili ti s těmi neviditelnými majáky za bočními skly. Jsou nějaké základní postupy, jak postupovat při změření Ramerem 10 v Superbu za jízdy? Předjel jsem je v levém pruhu vícepruhové komunikace v jednom směru, když se vlekli vpravo. Zastaven a ztotožněn. Zatím je čas, teprve budou hlásit vše do správka.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #1 kdy: 14 Února 2023, 21:48:51 »

Tady bych se taky připojil, čekám taky co nevidět něco.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #2 kdy: 09 Března 2023, 12:04:03 »

Máme nějaký vývoj ?  Mám v podobné/stejné věci po příkazu podaný odpor...... uvítám kooperaci či výměnu informací. Popřípadě přes SZ.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2023, 10:27:28 »

Mě přišel příkaz před chvílí, kooperaci vítám, odpor podávám příští pátek. Prý polehčující okolonost 10 let bez záznamu v kartě řidiče a k tomu pálka 3000,- Ať se jdou bodnout. Už ten odpor se chystám nějak opepřit.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #4 kdy: 10 Března 2023, 10:52:47 »

Odpor nemá cenu opepřovat, fakt ne. Úplně zbytečné, možná dokonce kontraproduktivní (pokud není úředník úplný lenoch).
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #5 kdy: 10 Března 2023, 12:34:56 »

Příkaz sem + obsah spisu ? Anonymizované nebo na SZ. Pokud se nenajde někdo fundovaný...?
IP zaznamenána

ridic951761

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #6 kdy: 15 Května 2023, 23:48:08 »

Tak už mě také odlovili ti s těmi neviditelnými majáky za bočními skly. Jsou nějaké základní postupy, jak postupovat při změření Ramerem 10 v Superbu za jízdy? Předjel jsem je v levém pruhu vícepruhové komunikace v jednom směru, když se vlekli vpravo. Zastaven a ztotožněn. Zatím je čas, teprve budou hlásit vše do správka.

Cerny superb to je hruza. Znamemu dneska dali pokutu, byl z toho zniceny, nechtel jsem vyzvidat, snad to zjistim zitra, ale asi slo o 2 az 3000 mozna vic, nevim, prijde i o nejake body, osobne jsem z toho velmi otresen tak studuju co se da delat kdyby se to stalo mne. Pry ve voze jel jen 1 policista v policejnim stejnokroji kdyz vylezl ven nasadil si cepici. Nechapu jak se ten policista muze ztotoznit s provadenim takove prace, kdyby odlovil nekoho nebezpecneho, ale on odlapi obycejneho slusneho cloveka a vyhrozuje mu, na miste kde se nic nedeje a kde kazdy kdo tam jezdi tak jede pres 30km/h, protoze tu znacku tam dal nekdo schvalne. Navic jeho chytli nekde kde uz ty domy ani nejsou nekde kde je dokonce i dlouhy plot proti zveri na te strane ulice kde jel. Takze logicky tezko mohl nekoho ohrozit vzdyt je tam ten plot, proste tohle je prasarna. Proste totalni nesmysl. Doslo k tomu na okraji Prahy, je to sice ulice, kde jsou nejake domy ale siroka prehledna tam kazdy jede 50-60, nekdo i 80, pravdepodobnost prejeti nekoho je nulova, proste co k tomu dodat, tam denne projede nevim kolik aut mozna 500 mozna 1000 mozna vic a oni si vyberou zrovna 1 chudaka a tomu daji pokutu. Mezitim okolo profrci dalsich 10 aut ale tem se nic nestane. Proste plneni policejni pokladnicky. Pritom vic penez by usetrili jinde jinak. To muzou rovnou vsem zavest nejaky dodatecny poplatek treba za vydani RP, mne tyhle nahodne kontroly prijdou nespravedlive a totalne k nicemu. Kdyz je nekde automaticky radar tak ten aspon meri stejne vsem ale zezadu cernym superbem spehovat auta temer mezi poli na okraji Prahy a pak si proste nekoho nahodne vybrat /nevyberou zadnou pretizenou polskou dodavku s nafetovanym riidcem ale vyberou si obycejnou skodovku/ a vyhrozovat a zkouset co vsechno by mohli ridici provest to je proste takova metoda nahodneho vystrelu mezi lidi....
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #7 kdy: 30 Května 2023, 12:41:11 »

Tak podle očekávání proběhlo kolečko příkaz-odpor-rozhodnutí a nyní následuje blanketní odpor odvolání. Nicméně prosím zkušenější, jestli by se jim podařilo něco najít. Spis ještě nemám. Zatím mi poradil Číkus jednu věc, že jsem nedostal info, kdy budou shromážděny podklady pro rozhodnutí a kdy proběhne dokazování mimo přítomnost. Za každý podnět budu vděčný. Pak mám video z palubní kamery, kde je vidět, že je sucho, slunečno a malý provoz. Materiální aspekt tedy 0, dle mého.
« Poslední změna: 05 Června 2023, 20:20:58 od signoflife »
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #8 kdy: 30 Května 2023, 13:00:20 »

Skotačím terazky též okolo cirkusu s R10 a SUPa.......nedal by se doplnit předmětný snímek ? Může na něm být zakopaný psík.....
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #9 kdy: 30 Května 2023, 14:38:08 »

Počkat, za dva měsíce se dostat od příkazu k rozhodnutí? Když už není spis, hoďte sem alespoň časovou osu, co kdy přišlo, protože jak naznačujete, tak to orgán vzal nejspíše dost turbo stylem.
Materiální aspekt je uchopen klasicky, tedy je naplněn už jen tím, že bylo něco formálního porušeno, je to naprostá kravina, máte pravdu, namítejte to, ale jako jediný bod to nemůže uspět.
Ještě mi padla do oka výše pokuty, zmiňují 2500-5000 Kč, nenachází jedinou přitěžující okolnost a přitom ukládají 3000 Kč.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #10 kdy: 30 Května 2023, 16:37:10 »

Ne.erou se s tím, ale vychází to. Přesné doručení příkazu nevím, ale 17.3.23 byl poslední den na odpor, odeslán emailem, který se 22.3.23 potvrzoval datovou schránkou, pak přišel ten dopis o pokračování SŘ, který měl 24.4.23 poslední den vyzvednutí a bylo tam 10 dní lhůta na vyjádření a pak dorazilo to rozhodnutí, které mělo 25.5.23 poslední den vyzvednutí na poště a bylo vyzvednuto a tedy doručeno. Nejpozdějí 9.6.23 tedy musí odejít blanket. Kdyby moc chtěli, stihli by to ještě o pár dní rychleji.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #11 kdy: 08 Června 2023, 10:30:45 »

Prosím někoho znalého, kdo by mohl vyhodnotit správnost snímku. Také prosím o přesun do kuchyně, kde doplním zbytek spisu. Děkuji za pomoc.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #12 kdy: 13 Června 2023, 09:16:25 »

Tak jsem si nalezl návod na vyhodnocení snímku a vypadá to, že měření je ok. Má někdo jiný názor?
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #13 kdy: 14 Června 2023, 21:21:34 »

Svodidla hned za merenym vozidlem tomu nijak nevadi?

Jinak je trochu divne, jestli se tohle objevuje ve spravnim rizeni, kdyz pod tou fotkou je napsano, ze to bylo vyrizeno na miste.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #14 kdy: 14 Června 2023, 21:53:46 »

ne, podle návodu za autem nevadí. Sice to namítnu, ale nebude to zřejmě k ničemu, muselo by to být mezi radarem a autem. Ještě budu namítat zatáčku a zvažuji nad hardcore tvrzení, že auto zrychlovalo, aby se mohlo zařadit doprava do fronty na odbočení. Zaprvé pak skutečně odbočovalo a za druhé v návodu píšou, že to vadí, tedy že vadí zpomalování a zrychlování. Na zpomalování nesvítí brzdovky. Moc škoda, že svítilo slunce proti a rozsvítily se potkávačky a vzadu parkovačky. Jinak mám z brzdovek nakódované zadní denní, ale ty svítí jen při předních denních, při zadních parkovačkách se vypnou. Ty by se pak za brzdovky vydávat mohly. Absence záměrného kříže také nevadí, jak už mi někdo psal.
Vyřízeno na místě je jen název kolonky, kolonka vedle není vyplněna.
IP zaznamenána