30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Určení opatrovníka SVJ  (Přečteno 7361 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Určení opatrovníka SVJ
« Odpověď #15 kdy: 28 Dubna 2023, 13:15:35 »

Tak update po delší době. Po 2 odvoláních, stížnosti adresované předsedovi soudu, mi ve třetím kole konečně dal soud za pravdu a určil opatrovníka (téměr po 3 letech). Nicméně, osobu opatrovníka navrhnul procesní opatrovník SVJ v tomto řízení a ne soud (což mi nevadí), ale jak jsem zjistil z nahlížení do spisu SVJ, tak pár měsíců předtím se stejnou osobu pokusil neúspěšně zapsat jako předsedu jeden z členů SVJ a to prostřednictvím správce. Sice je rejstříkový soud poslal do prdele, tak jsem toto vyhodnotil minimálně jako podezřelé, jelikož ani člen SVJ, ani správce nemají samozřejmě právo na takový zápis změn a minimálně správce, který ač ne u nás zároveň nabízí služby profi předsedy, by měl toto vědět. Z tohoto důvodu jsem tedy podal odvolání (ač zatím blanket) a pokusím se zjistit, o co tam jde, jestli soudem určený předseda není nějak spojen s nějakým členem SVJ, nebo se správcem a jak/proč k tomu pokusu došlo a dle toho se rozhodnu, co dál. Vypadá to ale, že snad budu nucen podat trestní oznámení, alespoň pro jistotu.
IP zaznamenána