30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Za co soudruzi, za co?  (Přečteno 4650 krát)

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Za co soudruzi, za co?
« kdy: 06 Ledna 2023, 16:32:16 »

Zdravím všechny v Novém roce. Říká se, že nevstoupíš 2x do stejné řeky. Opak je někdy pravdou, mi se toto rčení podařilo ve ValMezu zlomit  ;D
První případ jsem s nimi vyhrál na VIN, ale teď bych potřeboval poradit jak postupovat. Pochybuji že znovu naletí na stejnou fintu z 28.12.2021. Zavěsím tady po anonimizaci verdikt SO2, to mnohé napoví.
60 dnů od doby kdy se úřad o přestupku dověděl bude 10.2. Našel by se do té doby nějaký spolupracující řidič? Netroufám si jít do toho znovu se stejným modus operandi, to by asi ihned prokoukli. Nehlaste se všichni, stačí jeden s vdlouholetou bojovou zkušeností. Děkuji dopředu a přeji pohodový víkend.
« Poslední změna: 06 Ledna 2023, 21:31:29 od anipenny »
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #1 kdy: 06 Ledna 2023, 17:34:33 »

Zasílám avízované rozhodnutí. Snad to někomu pomůže  8)
« Poslední změna: 06 Ledna 2023, 21:33:11 od anipenny »
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #2 kdy: 06 Ledna 2023, 19:38:40 »

Je tu dvakrát jako příloha výzva, chtěl jste poslat rozhodnutí so2 minulého případu jestli chápu dobře.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #3 kdy: 06 Ledna 2023, 21:38:16 »

Díky za upozornění am6
Snad už je to napraveno. A ano týká se to minulého případu z 12/2021
Nechci ale nový případ z 12/2022 řešit jako minule a proto jsem to zavěsil pro inspiraci a radu jaký nyní zvolit způsob obrany.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #4 kdy: 02 Března 2023, 18:02:48 »

Zdravím vespolek,
potřeboval bych znát někoho názor než podniknu další kroky. Poslal jsem v termínu oznámení řidiče, až potud OK. Moje manželka "znásilnila" složenku pod magnetem na lednici a zaplatila ze svého účtu. Po prošťouchnutí ouřednice žádostí o spis mi ta odepsala že vše je OK. Spis nepošle neb už bylo zaplaceno  :-[
Chci na úřad odespat něco ve smyslu "sorryjako" já nic neplatil, chci sdělit jméno osoby kdo to byl a hlavně chci aby byl viník přestupku potrestán. Přece já jako provozovatel nemohu dopustil aby řidič nebyl potrestán.
Žena napíše žádost o navrácení mylné platby. Možná že má konstrukce je scestná, ale je to průzkum bojem  ;D
Díky za postřehy či kritiku.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #5 kdy: 13 Března 2023, 15:53:25 »

Napsal bych úřadu, jsem si tím papírem utřel zadek a pak ho vyhodil. Bohužel ho někdo v koši našel a číslo účtu + variabilní symbol byly čitelné, a s cílem mě potrolit, zaplatil. A požaduji vrácení takové platby, která nebyla zadána pod mám jménem a pokračování v řízení. Nahlížet do uzavřeného spisu samozřejmě máte právo, sám jsem už tak nahlížel.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #6 kdy: 13 Března 2023, 16:08:52 »

OK, díky za radu, mám přece právo na spravedlivý proces dle správného řádu  ;D to mi nemůžou odepřít. Ale v tym případku by to bylo moc lehké WIN, neb jsem do 60 dnů udal jméno řidiče  8)
Díky, budu informovat o vývinu situace.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #7 kdy: 14 Března 2023, 11:46:56 »

Dokonáno jest. Nyní se čeká na nové info ohledně ověřovacího listu radaru. Platnost končila 27.2.2023. Žádost 106 podávala úplně jiná osoba aby nedošlo k nějakému mozkovému myšlení ouřadů ve spojitosti se mnou. Jsem zvědav na datum od kdy bude mít ověření platnost. Odpověď se očekává 25.3.2023.
Další tah je na ouřadech (PČR, MěÚ Vítkov)
Přeji ohodový den.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 131
    • Zobrazit profil
Re:Za co soudruzi, za co?
« Odpověď #8 kdy: 14 Března 2023, 11:48:36 »

V předchozím příspěvku mi vypadlo "p"
Takže jeětě jednou  ;D
Přeji pohodový den.
IP zaznamenána