30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nesvítící pravé brzdové světlo - nouzové dojetí  (Přečteno 2975 krát)

Borek

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Nesvítící pravé brzdové světlo - nouzové dojetí
« kdy: 03 Ledna 2023, 19:58:22 »

Míjel jsem PaChy, kteří si bohužel všimli, že mi nesvítí pravé brzdové světlo. Těma dvěma stálo za to se otočit a po 2km mě s diskotékou dojet.
A že to buď opravím na místě nebo je vozidlo nezpůsobilé a musím ho nechat odtáhnout. O nouzovém dojetí nechtěli slyšet, že to už není (o novele vyhl. 341/2014 jsem nevěděl). A ještě vyhrožoval, že mě pošle na STK, to by se mu na Nový rok asi nepovedlo ;).
Jak je to tedy dnes s podobnými závadami? To opravdu nesmím pokračovat, když jedno brzdové světlo ze tří nesvítí?

IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Nesvítící pravé brzdové světlo - nouzové dojetí
« Odpověď #1 kdy: 04 Ledna 2023, 09:03:52 »

"Ok, kuci, diky za informaci, ja si tady pockam na kamarada, ktery to opravi, mejte se hezky a jedte do zadele.". Az odjedou tak proste pokracovat domu. Kdybyste je potkal znovu "Jezinkote ja to opravil, byl vypadlej dratek a ono ZASE?!, neni mozna, pred jizdou fungovalo.. To jsou veci, kuci.."
IP zaznamenána