30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?  (Přečteno 4237 krát)

joekilla

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #15 kdy: 06 Prosince 2022, 00:04:09 »

Citace
Grutn: Jo to jo. Příště si v tom musím udělat nějaký lepší systém. Holt jsem se v té změti různých stížností, žádostí a podobně sám zamotal, a nějaké lhůty nepohlídal.

Já mám na systém excel, právě abych se nezamotal, sledoval lhůty a žádnou nezmeškal. Mrkněte sem, příloha příspěvku.
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=10880.msg136237#msg136237
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #16 kdy: 06 Prosince 2022, 00:11:19 »

Offtopic: Jeden takový systém existuje, ale moc použitelné to není, jen co je pravda :-)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #17 kdy: 06 Prosince 2022, 10:14:36 »

johncreek: ten systém se mi takhle na pohled líbí. V čem to není moc použitelné?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #18 kdy: 06 Prosince 2022, 16:23:06 »

Za mě linearita. Od začátku špatná architektura znemožnila navazovat jednotlivé úkony na sebe a propojit případy mezi sebou. Pokud tedy máte jedno relativně lineární správní řízení, pak to bude fungovat dobře, ale pokud děláte Číkusoviny, tak vám to moc neposlouží.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #19 kdy: 13 Prosince 2022, 13:51:02 »

Předpokládám že volně ke stažení to není. Nebo je?
IP zaznamenána

Grutn

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #20 kdy: 16 Prosince 2022, 13:37:42 »

Já to nějak zkoušel evidovat v google sheets, nicméně jakmile se to začalo větvit, tak to byl problém.
Ten prográmek nevypadá zle, ale jestli nepodporuje "číkusoviny", tak to taky nic neřeší.

Teď zkouším Miro (aplikace do Win10), a jeví se to docela slibně. Člověk si tam třeba nalajnovat mapu všech možností, a pak tam jenom posouvat  nějakou ikonku, kde se aktuánlě nachází.
Ideální to není, protože to aktivně nic nehlídá, nicméně pro to aby se člověk zvládl rychle zoerientovat v celém případu se mi to zdá dobré.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Ignorované doplněné odvolání - správní žaloba?
« Odpověď #21 kdy: 18 Prosince 2022, 11:05:26 »

johncreek: ten systém se mi takhle na pohled líbí. V čem to není moc použitelné?

Poslal jsem vám to do SZ, ale za to, že se to nerozsype v půlce, opravdu neručím :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.