30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zabor veřejného prostranství - 3x obrana, úřad chce pořád pokutu .... co dál ??  (Přečteno 6255 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Já velmi rád podám nějakou sice asi ve své podstatě trapnou, ale z mého pohledu sarkastickou infožádost, až bude případ vyhraný, pokud svolíte (pane Libore). Minimálně budu chtít znění jejich stanoviska k SO2, anonymizované rozhodnutí a dále např. jaké ze situace SO vyvodil důsledky. A budu se u toho náramně bavit a zároveň se budu cítit jako dobročinný aktivista :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

jazaseja

  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil

Opět moc děkuji za všechny odpovědi ... máte ve všem pravdu. Odvolání oficiálně podáno a teď tedy budu čekat ... Jak již jsem slíbil, ať se stane cokoli, ihned to sem přilepím .... a pak se uvidí ....
Ještě jednou, díky moooooooooooooooooooooc !!!!!!!!!!!!!
IP zaznamenána

jazaseja

  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil

Tak je to tady ... čtěte a bavte se !!!!

Mooooooooooooooooooooooooc všem děkuji, hlavně pánovi "hh" .... je prostě skvělý !!!!

Oni to také obdrželi (myslím můj "lehce" debilní městský úřad a MP) ??? Chtěl bych vidět ksicht toho, kdo za tím celým stojí .... Máte ještě nápad jak jim zatopit nebo to stačí a konec ???

Dík !!!!!
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Pokud vám to takto stačí, tak to nechte být. Pokud ne, můžete z nich zkusit vyrazit tu omluvu - aby to mělo co největší zásah, můžete např. starostovi jakožto formálnímu zřizovateli přestupkové komise poslat neformální žádost o omluvu s tím, že nebude-li vám vyhověno, nezbyde vám, než se domáhat náhrady způsobené škody i satisfakce za nemateriální újmu způsobenou nesprávným úředním postupem podle zákona 82/1998 Sb. u Ministerstva vnitra. A na to MV to klidně poslat paralelně. Nebo v tom lze rýpat různě pojatými infožádostmi, jak už též ve vláknu padlo. Fantazii se meze nekladou, např. se lze zajímat o to kdy, kým, na čí návrh či na základě jakých podkladů byli jednotliví členové komise jmenováni, zda splňují zákonné podmínky pro výkon této funkce, a pokud ano, a přesto pracují tak, že nadřízený orgán jejich rozhodnutí hodnotí jako zásadní pochybení a porušení právních předpisů, které má za následek nezákonnost, jejich právní konstrukce zcela odmítá atp., zda z toho zřizovatel komise vyvodí nějaké důsledky.
« Poslední změna: 21 Září 2022, 03:01:37 od hh »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil

Možná by se někdo chtěl dotázat, kolik prstů na rukou má daný úředník?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Chtěl bych se dotázat, zdali z toho úřad něco vyvodil a chtěl bych zaslat jejich stanovisko k odvolání. Pokud mi jazaseja poskytne do soukromé zprávy spisovou značku této věci, budu rád.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

jazaseja

  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil

Zdravím, všechno to promyslím ... pokud bych měl do nich nějak rýpat, asi bych potřeboval nějaký mustr co jim napsat .....
Pro "johncreek": Na co bude spisová značka ???
Díky
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Gratulace! Lze přesunout do vyřešených?
IP zaznamenána

jazaseja

  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil

Ano, ještě jednou všem moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc děkuji !!!!!!
IP zaznamenána