30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: výzva ...  (Přečteno 17202 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #15 kdy: 25 Února 2016, 00:02:38 »

tak pro jistotu ještě diagram. já si prostě myslím, že výzvu k úhradě určené částky můžete zahodit a úřad by měl zahájit zjištovaní přestupce - tedy třeba výzvou na provozovatele k podání vysvětlení, pak bych jim dal Helmuta. Turbo model si myslim můžou zkoušet, ale ten se dá rozstřílet.

Zatím on hold. Piráta Helmuta jsem předběžně aktivoval. Mám ještě 5 dnů, na rozhodnutí.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #16 kdy: 25 Února 2016, 00:03:43 »

Pravda je pořád tam venku.  http://www.edna.cz/x-files/videa/prvni-trailer-na-nova-akta-x-pravda-je-porad-tam-venku/
Je na Vašem uvážení kudy se vydáte, někdy je cesta důležitější než cíl (Exupery)
A turbomodel lze zvrátit : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2558.msg24209#msg24209

Go to 24.02.16  02:12:05
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #17 kdy: 25 Února 2016, 00:25:07 »

Pravda je pořád tam venku.  http://www.edna.cz/x-files/videa/prvni-trailer-na-nova-akta-x-pravda-je-porad-tam-venku/
Je na Vašem uvážení kudy se vydáte, někdy je cesta důležitější než cíl (Exupery)
A turbomodel lze zvrátit : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2558.msg24209#msg24209

Go to 24.02.16  02:12:05

V dané kauze je to ta cesta, resp. liška, abychom zůstali u Exupéryho ;D
« Poslední změna: 25 Února 2016, 00:26:49 od Otto »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #18 kdy: 25 Února 2016, 21:31:16 »

V dané kauze je to ta cesta, resp. liška, abychom zůstali u Exupéryho ;D
Pokud chcete být ochočen, tak Matrix Vám vjde maximálně vstříc.  :)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #19 kdy: 27 Února 2016, 23:47:53 »

Díky všem, po zralé úvaze jsem zvolil možnost rovnou naprášit Helmuta, co si půjčil moje auto. Pak poreferuji.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #20 kdy: 28 Února 2016, 19:49:45 »

Řeším v sekci rychlost přesně to samé. Kolik je času na napráskání řidiče než úřad spustí sprdel přes turbomodel? Jakým způsobem mám napráskat s.r.o.? Mám jim poslat smlouvu o pronájmu?

Případně dá se v Plzni spolehnout na to, že toho mají tolik, že sprdel zahajovat nebudou?
« Poslední změna: 28 Února 2016, 19:51:36 od am6 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #21 kdy: 28 Února 2016, 23:43:21 »

V dané kauze je to ta cesta, resp. liška, abychom zůstali u Exupéryho ;D
Pokud chcete být ochočen, tak Matrix Vám vjde maximálně vstříc.  :)

Nemíním býti ochočen kýmkoliv :-), leč přítel Helmut se opravdu doznává, že řídil mého JAGa XKR... s tím nic nenadělám...
Pls Helmut mě také ofiko zplnomocnil...
« Poslední změna: 28 Února 2016, 23:47:54 od Otto »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #22 kdy: 29 Února 2016, 15:05:48 »

Řeším v sekci rychlost přesně to samé. Kolik je času na napráskání řidiče než úřad spustí sprdel přes turbomodel? Jakým způsobem mám napráskat s.r.o.? Mám jim poslat smlouvu o pronájmu?

Případně dá se v Plzni spolehnout na to, že toho mají tolik, že sprdel zahajovat nebudou?
Ten postup je odvozen od toho, kam až jste ochoten to dotáhnout. Když úřad zaprasí a odvolačka mu to potvrdí, tak další stupeň je správní soudnictví. Tímto směrem by se ale měli vydávat především právně zdatní borci. Pro většinu odpůrců je vhodnější sypat písek nejméně komplikovanými cestami.
Na smlouvu by mělo být času dost, pro začátek by mělo stačit Vaše napráskání.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #23 kdy: 04 Března 2016, 12:33:36 »

Řeším v sekci rychlost přesně to samé. Kolik je času na napráskání řidiče než úřad spustí sprdel přes turbomodel? Jakým způsobem mám napráskat s.r.o.? Mám jim poslat smlouvu o pronájmu?

Případně dá se v Plzni spolehnout na to, že toho mají tolik, že sprdel zahajovat nebudou?
Ten postup je odvozen od toho, kam až jste ochoten to dotáhnout. Když úřad zaprasí a odvolačka mu to potvrdí, tak další stupeň je správní soudnictví. Tímto směrem by se ale měli vydávat především právně zdatní borci. Pro většinu odpůrců je vhodnější sypat písek nejméně komplikovanými cestami.
Na smlouvu by mělo být času dost, pro začátek by mělo stačit Vaše napráskání.
Děkuji za radu. Je nějaký stanovený nějaký čas na napráskání od doručení výzvy? Termín pro zaplacení před pár dny už skončil.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #24 kdy: 04 Března 2016, 20:12:56 »

Mohou překlápět na sprdel nejdříve 60 dní po zjištění přestupku = obdržení podkladů od polucie, což patrně nemáte možnost zjistit. V té době se intenzivně zabývají mozkovým myšlením, kdože to mohl ten přestupek spáchat, komu by se dalo napsat, aby zaplatil. Obvykle nic nevymyslí, tak vytáhnou ze šuplíku sprdel provozovatele. Takže to přiznání bych viděl tak měsíc po prvním výzvě/příkazu. Jejich datum odeslání + 30 dní.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:výzva ...
« Odpověď #25 kdy: 04 Září 2023, 21:07:04 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána