30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rusové jezdí po Evropě s falešnými "espézetkami". Za ty své se stydí  (Přečteno 1547 krát)

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil

Aneb žijí mezi námi. Práskači.

"Kaspars Sprogis jako občan se zvýšenou společenskou odpovědností okamžitě zavolal státní policii a zůstal na místě, aby se ujistil, jak se vše vyřeší. Policejní posádka dorazila na místo zhruba po půlhodině. Po dalších deseti minutách byl v prodejně nalezen i majitel tohoto vozu," píše Delfi.  :x

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/rusove-jezdi-po-evrope-s-falesnymi-espezetkami-za-ty-sve-se/r~66b22d866b6511ed9ae20cc47ab5f122/
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Tomu říkám společenská nebezpečnost a materiální aspekt jako hrom. Ten chlap si udělal značku se stejnýma písmenkama a o něco čitelnější než originál. Já bych ho na místě zastřelil.
IP zaznamenána

Quick

  • Příspěvků: 167
    • Zobrazit profil

Tomu práskačovi to asi spôsobilo doživotnú trumu, keď videl, ako niekto mení SPZ za rovnakú lepšie čitateľnú, tak to musel hneď nahlásiť fízlom. Je to hnus, čo už dnes ľuďom dokáže vadiť... :x
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil

Trochu se to ve mě pere.... vzpomínám si, co říkal poručík Aldo Raine v parchantech, když pouštěl toho vojcla "máme rádi nácky v uniformách, tak je poznáme raz dva. Když si ji svlíkneš, nikdo nepozná, že seš nácek. A to nám nejde pod nos. Věnuju ti takovou maličkost, kterou nesvlíkneš…”
« Poslední změna: 25 Listopadu 2022, 09:39:17 od gumidos »
IP zaznamenána

Quick

  • Příspěvků: 167
    • Zobrazit profil

Musí Rusák byť automaticky aj sympatizant Putina? Mám kamoša Rusa, ktorý sa do ČR aj s ženou presťahoval pred 1 a pol rokom a on Putina ani zďaleka nepodporuje, aj keď nepatril v Rusku k nejakej nižšej sociálnej vrstve a pre nezainteresovaného človeka mohol na prvý pohľad pôsobiť ako zbohatlík, ktorý benefitoval zo spolupráce s režimom...
« Poslední změna: 25 Listopadu 2022, 11:15:21 od Quick »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil

"V Česku by taková věc byla považována za přestupek," říká k montáži falešných čísel motoristický právník Michal Dlabola.

Výměna značek na stojícím autě? Šikovný právník.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Uz jsem potkal nekolik aut s prelepenou ruskou vlajkou na RZ. At uz je to proto, ze se boji ctihodnych spoluobcanu, kteri si vybiji zlost za Putinovu valku na aute, ktere je registrovano v Rusku (at uz z jakehokoli duvodu a patriciho komukoli) nebo tim davaji najevo nepodporu Ruskeho valceni na Ukrajine, opet se dela problem tam, kde neni.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil

Mně se líbí ta formulace "občan se zvýšenou společenskou odpovědností" což myslím znamená totéž jako "zasranej práskač" :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

2 gumidos :
 ;)
akorát jsme na to propásli dobu  8)
jsem rovněž toho názoru, že je sem vůbec neměli pouštět, Putin neputin, místa tam mají dost....
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

2 gumidos : A stejně jako si Aldo došlápl možná na nácka, možná na nebohého odvedence, tak si i zde nějaký zasraný zmrd došlápl možná na Putinova oligarchu a možná na nějakého Navalného kámoše. Rusáky jsem nikdy neměl rád, ale mám je radši než občany se svýšenou společenskou odpovědností.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rusové jezdí po Evropě s falešnými "espézetkami". Za ty své se stydí
« Odpověď #10 kdy: 25 Listopadu 2022, 23:36:57 »

2 gumidos :
 ;)
akorát jsme na to propásli dobu  8)
jsem rovněž toho názoru, že je sem vůbec neměli pouštět, Putin neputin, místa tam mají dost....
A zima nám neni?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.