30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Třetí značka - žádost datovkou  (Přečteno 5746 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Třetí značka - žádost datovkou
« Odpověď #15 kdy: 02 Října 2023, 23:52:14 »

to:pk202..
...ale je tam bohužel "drobnost" :
"... Poškozenou SPZ je třeba při vyzvednutí nově vyrobené registrační značky odevzdat, nemůžete si ji nechat jako suvenýr."

Takže zase z bláta do louže...
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Třetí značka - žádost datovkou
« Odpověď #16 kdy: 06 Října 2023, 09:13:23 »

Mám tu update - nakonec jsem dosáhl svého.

Nejprve nadřízená vedoucího parazita znovu přešetřila mou stížnost a uznala, že jsem měl pravdu.

Téměř v ten samý okamžik (ve stejné minutě) mi přišla výzva k zaplacení správního poplatku.

Musím se přiznat, že takový (úspěšný) závěr mi dělá snad větší radost, než když vyhraju nějaké správko na procesní pochybení nebo prekluzi. Ještě sem přihodím za dvy týdny, jestli jsem opravdu značku dostal a budeme moci přehodit do vyřešených.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:Třetí značka - žádost datovkou
« Odpověď #17 kdy: 06 Října 2023, 16:59:38 »

Kdyby takový přístup měli všichni úředníci a dokázali uznat pochybení na jejich straně, tak by svět byl hned hezčí..
Ale jako omluvu Vám teda taky mohli odpustit ten správní poplatek za způsobené komplikace.. I když tolik dobra v jednom úřadě zaráz by možná způsobilo zhroucení matrixu ...
« Poslední změna: 06 Října 2023, 19:40:54 od sennheiser »
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Třetí značka - žádost datovkou
« Odpověď #18 kdy: 09 Října 2023, 11:13:02 »

Tak s odpuštěním správního poplatku bych nepočítal ani v tom nejdivočejším snu :-) (dokonce si myslím, že to ani nelze, i kdyby chtěli)

Ještě přemýšlím nad tím, že si přes 106 vyžádám informaci, jaké personální a organizační opatření provedli.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Třetí značka - žádost datovkou
« Odpověď #19 kdy: 23 Října 2023, 08:32:14 »

Možno přesunout do vyřešených - minulý týden značka vyzvednuta na místním úřadě (o doručení do Zásilkovny jsem se nepokoušel :-) ).
IP zaznamenána