30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat  (Přečteno 10440 krát)

anipenny

  • Příspěvků: 130
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #30 kdy: 31 Května 2022, 21:07:37 »

Zdravím vespolek, chvíli jsem tu nebyl, ale podám info žádost jak radí johncreek a dám vědět. Zatím stran úřadu ticho po pěšině.
Stejně jako jiný případ po odporu v Říčanech, také zatím ticho.  Jinak, (ale to založím nové téma), probíhá řízení ve ValMezu. Zítra podávám suchý odpor. A další případ, probíhá řízení za svévolné parkování na 4 místech najednou (také založím nové vlákno). Takový malý sociální experiment z mé strany   ;D
Takže než odjedu na dovolenou, dám vše do pořádku. Můj první případ (parkování v OPA) nedopadl díky mé blbosti dobře a ani jsem nevěděl, že bych to měl ohlásit jako prohraný. Někdo mi to tady vytkl a kritiku přijímám. Budu o všem informovat a možná i trochu popostrčit od zkušenějších.
Děkuji a přeji pohodový večer.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 130
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #31 kdy: 01 Listopadu 2022, 17:23:15 »

Dobrý den všem,
našel jsem ve skříni posledního kostlivce. Správní orgán po zaslání Deahmuta už dále nic nezaslal. Rád bych je otravoval (pokud to je možné) žalobou pro nečinnost, když už nic nekonají. Máte někdo zkušenosti se sepsáním? Děkuji všem za případné podněty a jejich čas. Mohu pomoc i finančně zaštítit.
Díky za případnou odezvu a přeji pohodový večer.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #32 kdy: 01 Listopadu 2022, 22:47:56 »

V jakém to přesně je stavu? Udal jste Deathmuta a úřad se na to vysral? V takovém případě žádná nečinnostní žaloba není přípustná. Ta je přípustná v situaci, kdy běží správní řízení jehož jste účastník a SO nevydal ve lhůtě rozhodnutí. Zároveň musí být vyčerpány všechny ostatní prostředky ochrany proti nečinnosti - v těchto věcech žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti. Pominuli nenaplnění předpokladů pro nečinnostní žalobu, tak ani z logiky věci nedává smysl, aby provozovatel žaloval správní orgán za to, že nestíhá deathmuta.

Co se týče těch případů, kde jste podával odpor, tak tam už správní řízení běží (bylo zahájeno doručením příkazu). Tam musíte nejprve podat žádost o opatření proti nečinnost (ideálně rovnou nadřízenému SO) a pokud se ani pak ledy nehnou, tak nečinnostní žalobu.

Chceteli je zaměstnat v případu s Deathmutem, tak můžete podat InfZ žádost, ve které se zeptáte, jak správní orgán po vašem udání postupoval, případně na nějaké další věci. Vemte však v potaz, že pomocí InfZ nelze žádat informace které neexistují, názory správního orgánu či informace o budoucím postupu SO v nějaké věci. Až vám něco odpoví, můžete podat bezzubou stížnost na laxnost správního orgánu. Opět z toho nic nebude, ale zaměstná je to.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

anipenny

  • Příspěvků: 130
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #33 kdy: 02 Listopadu 2022, 08:35:26 »

Dobrý den a děkuji za vyčerpávající odpověď.
Po udání Deathmuta se už ze strany orgánu nic nedělo. Nejde mi o to že nestíhali Deadthmuta, ale že se na to vybodli a už se mi ani neozvali. Proto je chci nějakým způsobem zaměstnat. Něco jako žádost jsem už psal cca dva, tři měsíce dozadu na MěÚ Vsetín doporučenou poštou. Na MěÚ jsem to poslal záměrně, je to přece jejich nadřízený orgán. No a ti na to hodili přímo bobek. Mám vytrasováno že to dostali. Co když to vše spojím v jeden dotaz (jak vypadá situace s mou odpovědností provozovatele a proč neodpověděli na dop. dopis) a celé to budu adresovat SO2 do Zlína? Já jsem přece jen neznalý člověk od "továrny" a vhledem ke svému věku nevím co mám dělat. Vyzkouším to a dám vědět. Vidím to jako zajímavý konstrukt. Ještě jednou díky za vysvětlení a postrk. I když to je VIN, úředníčka to ještě třeba na chvíli zaměstná  :(  Přeji pohodový den.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 130
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #34 kdy: 06 Ledna 2023, 19:04:26 »

Zdraví a napravuji dloužek z minula. Přílohou zasílám oznámení o VINu.
Paradoxní je že přestupek se stal 10.1. a chudák Deathmut z toho strašného pirátění skolila mrtvice 11.1.
Manželka Deahmuta prohlásila, že to byl jeho poslední i když posmrtný dobrý skutek.
Byl jsi vždycky dobrý kamarád, díky.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 002
    • Zobrazit profil
Re:Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #35 kdy: 06 Ledna 2023, 19:30:50 »

WIN je s W.

Gratulace!
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 130
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ogaři ze Vsetína nutí bonzovat
« Odpověď #36 kdy: 06 Ledna 2023, 19:58:15 »

OK děkuji, na dobré zprávy si člověk lehce zvykne  ;D
Takže do budoucna bude už jen WIN.
IP zaznamenána