30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: nadržuje  (Přečteno 1027 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
nadržuje
« kdy: 08 Listopadu 2022, 21:24:09 »

nebo jen zneužívá pravomoci
není to tedy z netu, ale z tištěné verze
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:nadržuje
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2022, 10:31:02 »

Pokud ten pokyn není nikde zaznamenaný, tak asi nic. Jinak než neformální domluvou to asi nejde, jelikož starosta městské části není zřizovatelem ani nadřízeným. Tím je podle mě magistrát, protože opice se v Praze nedělí podle čtvrtí. Netuším jaký vliv může mít starosta na opice.

I kdyby tedy MP vyzval k něčemu takovému, pak je asi v podobné pozici jako kdybych jim napsal já.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:nadržuje
« Odpověď #2 kdy: 09 Listopadu 2022, 11:37:20 »

vliv mají, pamatuji ze svého rodného města, odkud jsem vypadl, jak vopičáci rozváželi vylitý zastupitele po mejdle, víceméně pravidelně
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:nadržuje
« Odpověď #3 kdy: 09 Listopadu 2022, 13:37:36 »

vliv mají, pamatuji ze svého rodného města, odkud jsem vypadl, jak vopičáci rozváželi vylitý zastupitele po mejdle, víceméně pravidelně
Tomu věřím, nicméně v normálním městě je starosta a zastupitelstvo těmi, co jsou nad opicemi. V Praze je ale tím orgánem magistrát a ne radnice městských částí. To kolik kde bude opic a co mají dělat je pod Magistrátem. Zastupitelů celkově bude možná tak podobně jako pražských opic. 22 městských částí a okolní vesnice plus magistrát samotný.
IP zaznamenána