30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Užití zákonné výzvy „kurva ty kundo“ se nesetkalo s tou správnou odezvou…  (Přečteno 1430 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 141
    • Zobrazit profil

https://www.tiktok.com/@petersoll1/video/7159117272705944838?_r=1&_t=8WwLZgPUXBt&is_from_webapp=v1&item_id=7159117272705944838
Ale myslím si, že GIBS ynteligentního pana polucistu určitě podrží, že vše bylo provedeno v rámci zákona a soud tu krávu samozřejmě odsoudí za napadení dotyčného polucisty…



PS: já vím, že se to nestalo u nás, ale tihle orgánové jsou evidentně všude stejní.  ;)
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

Jak nestalo u nás. Odkud jste? Vždyť ten orgán má český nápis na zádech a na autě má tu českou osmicípou hvězdu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil

NO jistě. i se o tom psalo a někde bude i delší video.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Ja bych si tipl, ze to je vul...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil

fu> Ten v te cerne uniforme bezesporu. Pohlavi toho rohateho si netroufnu urcit z tak kratke sekvence.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 141
    • Zobrazit profil

fu: No, já tam vidím jedno vemeno, dokonce i exportní. Ale u krávy vemeno žádné nevidím…  ;D

Panek: když jsem sem dával ten odkaz, tak to video jsem viděl v hodně malém okně a takové detaily jsem neviděl, stejně tak se mi nápis na polucistových zádech zdál jako „POLICE“. Nicméně nyní už to vidím a děkuji za upozornění a uvedení na pravou míru.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána