30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha zkouší měřit emise pevných částic v provozu. Zjišťuje, kolik aut nemá filt  (Přečteno 9327 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

to by ta regenerace tak nejak postradala smysl. Za jizdy to samozrejme neni nijak prehnane markantni, ale kdyz se regenerace vyvola na miste diagnostikou, je videt (a citit), ze z vyfuku leti lecos.
no už jsem to párkrát zažil i při stání na křižovatce - po předchozí jízdě
a krom zvýšeného volnoběhu a běžících sahar se nic jiného nedělo

smysl by to postrádalo právě v případě, že by to ty saze jen tak vytlačilo ven ( nefunkční FAP )
tím že shoří se žádný dým nekoná, což je i důvod stále čistého výfuku na konci  8)
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Dnes banda opicajtů spolu s bílou dodávkou měřili od 7:00 do 14:30 emise dodávek na parkovišti u krchova v našem prdelákově.  :o :o
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

A to jako hned vyhodnotí a auto odešlou na STK?
« Poslední změna: 28 Dubna 2023, 06:27:00 od Panek »
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

A to jako hned vyhodnotí a auto odešlou na STK?
Našel jsem k tomu celkem solidní, už zodpovězenou žádost: https://www.cspsd.cz/storage/files/poskytnute-informace/2022/2022-1.pdf
Zajímalo by mě, jestli můžu odmítnout, aby se mně nějaká soukromá firma vrtala v autě.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

nejčistší řešení je podle mě "nespojení s OBD"
IP zaznamenána