30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku  (Přečteno 6515 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #1 kdy: 08 Září 2022, 22:02:41 »

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #2 kdy: 09 Září 2022, 07:03:48 »

S tim poslednim odstavcem v zavorce by se i dalo souhlasit :-).
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #3 kdy: 09 Září 2022, 08:15:12 »

Chytit smrady u toho poznaji silu klice na kola... A moje SUV ma hoooodne velky klic na kola -)))
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #4 kdy: 09 Září 2022, 08:50:27 »

Přijde mi fér za vypuštěnou duši požadovat vypuštěnou duši toho vandala. Jistě si to nebude brát osobně, prostě takhle se nakládá s každým zmrdem, který ničí cizí majetek.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #5 kdy: 09 Září 2022, 09:44:10 »

Poslal bych jim na tyreextinguishers@riseup.net jak po jejich akci nafukuji pneumatiky pomocí elektrického kompresoru, který napájím z benzínového agregátu, který nemá ani katalizátor.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #6 kdy: 09 Září 2022, 09:46:35 »

spíše jak pomlácený aktivista malou ruční pumpičkou dofukuje kola nějakého hummera nebo tak něco
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #7 kdy: 09 Září 2022, 10:35:25 »

Zajímalo by mne, zda si na ČKP zjišťují, zda má auto povinné ručení. Aby náhodou nevypustili pneu u policejního kokodáku.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #8 kdy: 09 Září 2022, 12:00:57 »

Tak oni doslova píšou "We will make it impossible to own SUV" :D Jim ani o klima nejde, je to prostě třídní boj s boháčema :)

EDIT: Boháčema v jejich vidění světa. My normální víme, že SUV může mít prakticky každej, kdo opravdu chce.
« Poslední změna: 09 Září 2022, 12:50:32 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #9 kdy: 09 Září 2022, 12:25:48 »

Ja strasne moc doufam, ze zadneho takoveho aktivistu nepotkam. A pokud by se tak nahodou stalo, tak doufam, ze soudce bude vlastnit SUV a bude mit tak pochopeni.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #10 kdy: 09 Září 2022, 13:25:29 »

EDIT: Boháčema v jejich vidění světa. My normální víme, že SUV může mít prakticky každej, kdo opravdu chce.
Podle mě každý, kdo parkuje auto na ulici, případně v tom autě nehlídá šofér nebude skutečný boháč.
Taky by mě zajímalo jak takový mamrd pozná, co to je SUV. Podle wiki je to např. škoda Yeti a to upřímně nevnímám jako symbol buržoazního luxusu s vysokou spotřebou.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #11 kdy: 09 Září 2022, 13:28:27 »

spíše jak pomlácený aktivista malou ruční pumpičkou dofukuje kola nějakého hummera nebo tak něco

+1
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #12 kdy: 09 Září 2022, 13:35:05 »

Taky by mě zajímalo jak takový mamrd pozná, co to je SUV. Podle wiki je to např. škoda Yeti a to upřímně nevnímám jako symbol buržoazního luxusu s vysokou spotřebou.

... SUV je i Dacia Duster, což je v posledních letech hit mezi chudšími rodinami, co chtějí nové auto. Cena je snad někde kolem 380 tisíc Kč, verze s LPG pak cca 400 tisíc.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #13 kdy: 09 Září 2022, 19:15:00 »

Problém je, že se pomalu už dneska nekoupí normální auto. Všechno je to napůl SUV. Klidně i bez zadního náhonu, hlavně když to tak vypadá.

Chtělo by to vymyslet nějaké nesmívatelné barvivo napuštěné v pneu. Pak by se ty vypouštěči velice rychle našli mezi lidma. Ale zaměstnanci pneuservisů by holt museli nosit potvrzení ze zaměstnání :-D
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Aktivisté vypouštějí pneumatiky aut už i v Česku
« Odpověď #14 kdy: 12 Září 2022, 09:45:37 »

Problém je, že se pomalu už dneska nekoupí normální auto. Všechno je to napůl SUV. Klidně i bez zadního náhonu, hlavně když to tak vypadá.
Čert vem tvar kastle, aspoň se do toho líp nasedá, nandavají děti atd. Hlavní průser se odehrál okolo volantu (všechno dotykové) a pod kapotou (spousta drahých a složitých potenciálně se vysíracích věcí). Držím se vozu, co má tam dole jen válce a svíčky a kolem volantu jen páčky a tlačítka a chmurně hledím na budoucnost až dojezdí.
IP zaznamenána