30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tragédie v policejní rodině: Muž zabil družku, své dvě děti a pak i sebe  (Přečteno 1338 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-roznove-nasli-ctyri-mrtve-vcetne-dvou-deti-40404756

O pripadu jste uz asi cetli, ale az ted se dozvidame novinku...

Citace
Muž podle vyšetřovatelů zastřelil svou družku a své dvě děti, pak spáchal sebevraždu. Žena byla policistkou. Podle informací Práva se jednalo o členy jedné rodiny. Otec byl funkcionářem městské policie na Vsetínsku.

Tak jeste, ze mame u Policie a Mestske Policie psychotesty otestovane, zcela vyrovnane a dobre vycvicene jedince...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil

Nemate nekdo vice informaci, kde/kdo to bylo? Nejdrive media tvrdila, ze to byl zastupce velitele MP, ze dum, u ktereho se zasahovalo tomu dle katastru odpovidal atd. Pak vsechno toto stahli... Asi nikdo z nas nebude tapetovat osobni udaje z takoveho pripadu, ale bylo by skoda, kdyby to mistni nevyuzili pri poukazovani na to, ze straznici ani policiste nejsou nadlidi, nejsou z titulu papiru na hlavu vice duveryhodni nez pyrati,...
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil

Psychotesty se provádí, aby nabrali psycholopaty. Nikoliv naopak, jak se snaží tvrdit.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

To je na dve kavicky dneska.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil

Psychotesty se provádí, aby nabrali psycholopaty.
To zvýrazněné slovo je překlep a kouzlo nechtěného, nebo zamýšlená nová slovní ražba? Já bych tedy pochopil psychotest optimalizovaný k náboru lopat, ale psycholopat?  ;)
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil

Ano, pokusil jsem se o novotvar. Zrovna jsem ve vedlejší diskuzi četl něco o lopatách, tak mi to k těm psychopatickým (polo)opicím přišlo adekvátní.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil

Jako že psycholopata := psychopat & lopata ?
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil

Ano, taková byla konstrukce
IP zaznamenána