30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: Tajná policie na nekampani Babiše  (Přečteno 18435 krát)

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #76 kdy: 13 Října 2022, 14:53:03 »

Zase na druhou stranu.
Tahat autistického kluka na takový akce a ještě ho tam nechat v klidu krást ...

Každá mince má dvě strany.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #77 kdy: 13 Října 2022, 18:41:18 »

Nemyslím si, že by měl být autista nějak izolován od politických shromáždění. Navíc se tam nechoval nijak nesamostatně, nikdo tam ani nepoznal na jeho chování, že je autista. Odcizil tam sice mikrofon nebo co, ale ne za účelem zpeněžení, bylo to za účelem umlčení politiků.
« Poslední změna: 13 Října 2022, 18:44:05 od alo.is »
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #78 kdy: 15 Října 2022, 08:32:16 »

Fracek dostal za vyucenou a zkorumpovani presstituti to zdimaji do posledni kapicky protoze BAbis. Podle mne je to naprosto v poradku, jak zajisteni zlodejicka tak prosetreni proc v patnacti letech nedokaze rozlisit ze odnaset cizi reprobeny neprospiva fyzickemu ani dusevnimu zdravi. Pokud to sam rozlisit nedokaze, mel by mit dohled neautisty aby se predchazelo tomu ze jej nekdo zadrzi kdyz mu zacne zdrhat s ukradenym majetkem.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 911
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #79 kdy: 16 Října 2022, 10:29:55 »

Váš příspěvek mi dost výrazně hnul žlučí. Ano zadržení podezřelého z přestupku je v pořádku. Prošetření jeho zdravotního stavu taktéž. Dle mediálních informací má nějakou poruchu a pokud její příčinou reagoval na poslech obrovského množství lží a jiných sraček, jak mu v danou chvíli přišlo nejlepší. Ano je to případ pro lékaře. Zástupce ho zastoupí u SO a zaplatí pokutu.

Až někdy projedete maximální povolenou třicítkou, třeba 35kmh. Doufám, že Vás tři vylízaný zmrdi vytáhnou z vozu. Naskáčí na Vás, zadrží a odvezou. Namísto obyčejného bloku nebo záznamu.

Ostatním se omlouvám za vulgarismy, ale nemohl jsem si pomoct.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #80 kdy: 16 Října 2022, 10:54:08 »

Na druhou stranu je ale z těch internetových článků zřejmé, že na něj naskákali až když jim po krádeži odmítl prokázat svoji totožnost, do jednoho vrazil a snažil se zdrhnout. Ve vámi nastíněném případě s překročením rychlosti by tedy muselo nasilnému vytažení z auta předcházet také odmítnutí prokázání totožnosti a snaha ujet, aby to bylo porovnatelné.

Cituji z článku:
Následně k němu měli přistoupit tři policisté v civilu a chtěli po něm občanský průkaz. Ten ale neměl u sebe.
„Já jsem nevěděl, co v ten moment dělat, představte si, že okolo vás stojí kolečko chlapů a nemáte kam utéct, tak jsem jednoho plácnul. A oni mě chytili, svalili na zem, já jsem se pokoušel zvednout,“ dodal.
« Poslední změna: 16 Října 2022, 11:05:21 od alo.is »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 911
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #81 kdy: 16 Října 2022, 12:21:44 »

Nikde netvrdím, že sled událostí a rozhodovací schopnosti toho kluka jsou ok. Když k Vašemu vozu přistoupí tři vypatlanci v civilu, že se máte legitimovat. Tak je pošlete do (_! _) okamžitě. Pak bude následovat mnou popisované.

Můžeme debatovat nad §11c (Přiměřenost postupu).

A pokud budu také citovat z článku.
Matka pak podle svých slov křičela na lidi, ať zavolají policii, protože měla za to, že syna zaklekla Babišova ochranka. Policisté jí až později ukázali průkazy.

Máte pocit, že v této situaci nebylo možné dodržet § 12 (1)(Prokazování příslušnosti) ?

Stále jsme u toho samého. Kdyby tam byl uniformovaný opicajt, namísto psychopatů v civilu, tak nemáme co řešit.

Edit: Mějme na paměti, že tady jsou zkušení zmrdobijci. A my ostatní co nabíráme skill. Ať už na svých případech nebo se chceme poučit z cizích. Na veřejném shromáždění (bohužel jsme v době kdy ho můžou pořádat i STBáci) se mezi ovcema pčr chová jako vlk. Kde jinde by měl být § 9 na prvním místě?

273/2008 Sb.
§9 Zdvořilost
Policista a zaměstnanec policie jsou při plnění úkolů policie povinni dodržovat pravidla zdvořilosti a dbát cti, vážnosti a důstojnosti osob i své vlastní
« Poslední změna: 16 Října 2022, 12:31:23 od Hugo »
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #82 kdy: 16 Října 2022, 13:05:26 »

Ten paragraf je bohužel obojetný, oni jsou povinni dbát nejen toho, aby se vůči jinému chovali zdvořile, důstojně a vážně, ale i toho, aby se jiný vůči nim choval zdvořile, důstojně a vážně. A ten zloděj repráků přece do jednoho z nich jako první žďuchnul, tedy jako první pravidlo zdvoŕilosti, důstojnosti a vážnosti porušil.
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 347
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #83 kdy: 16 Října 2022, 13:45:50 »

alo.is> Takže jakmile budu mít pocit, že se úřední osoba ke mně nechová dostatečně zdvořile a důstojně, mohu ji od té chvíle beztrestně urážet?
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 911
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #84 kdy: 16 Října 2022, 13:53:29 »

Ale stále se točíme v kruhu. Věděl zloděj repráků o tom, že žďuchnul do fízla? A žďuchnul by do uniformovaného fízla, případně do někoho v triku s nápisem POLICIE?

A pokud se budeme držet pravidla, že s fízlama a zmrdama se slušný člověk nebaví, tak ho ani nemůžete urazit.

IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 627
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #85 kdy: 16 Října 2022, 15:28:48 »

To je přece klasické zneužití: civil někoho vyprovokuje a pak najednou vytáhne průkazku a je z něj zástupce státu.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #86 kdy: 16 Října 2022, 16:32:12 »

Otázkou není, co se stalo, ale co se podařilo prokázat. Zloděj repráku byl evidentně až moc pravdomluvný a sám se přiznal, že po něm chtěli občanku a on do jednoho z nich žďuchnul a chtěl zdrhnout. Policajti byli tři a mají tak možnost si navzájem dosvědčit, že svoji příslušnost k policii prokázali, k tomu jim dle zákona stačí ústní prohlášení POLICIE, předpokládám, že si to také dosvědčili, protože to GIBS odložila a žádné pochybení policajtů nezjistila.

https://www.policie.cz/clanek/opravneni-policistu.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d
« Poslední změna: 16 Října 2022, 16:42:50 od alo.is »
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 861
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #87 kdy: 16 Října 2022, 17:04:39 »

Ten paragraf je bohužel obojetný
A tuhle blbost jste si vycucal z kterého prstu? Já se můžu k fízlovi chovat přesně tak jak zaslouží, tj. jak ke kusu hovna, on dle zákona mi na to musí zcela zdvořile odpovídat. Tak to stojí de jure.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 911
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #88 kdy: 16 Října 2022, 18:25:34 »

Já a dalších tisíc lidí potvrdíme, že se neprokázali. To, že jsme v inkriminované době byli stovky kilometrů jinde je úplně jedno.

Podobné krytí fízlů GIBSem máte na mysli?

Každopádně jsme se dostali daleko od mého původní znechucení nad příspěvkem někoho jiného.

IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #89 kdy: 17 Října 2022, 11:08:56 »

No byla to jen uměla vytvořená kauza novináři znepřátelenými s Babišem v rámci předvolebního boje. Zpacifikovaný patnáctiletý autista se jim do toho prostě jen hodil jako bonus. Udělali z kriminalistů Babišovu ochranku, až se z toho policejní prezident chytal hrůzou za vlasy a požadoval pro ně tresty, protože jeho do úřadu dosadila protistrana, která je teď u moci a ne Babiš, bál se o flek. Jenže i GIBS mu do toho hodila vidle, neshledala na tom žádné pochybení.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8