30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 5 minut stání na blokovém čištění, které ještě neprobíhalo, podání odporu  (Přečteno 806 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Já bych byl mírně optimističtější než kolega hh. Až si klobouk vzpomene, že jsem parkoval já, přiloží k tomu i mé přiznání, které bude opatřeno mým ověřeným podpisem.
IP zaznamenána

klobouk

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil

Já bych byl mírně optimističtější než kolega hh. Až si klobouk vzpomene, že jsem parkoval já, přiloží k tomu i mé přiznání, které bude opatřeno mým ověřeným podpisem.
Zdravím, podal jsem odpor jak jsme se domluvili.
IP zaznamenána

klobouk

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil

Pokračování ...
« Poslední změna: 01 Listopadu 2022, 20:06:22 od klobouk »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Možností je více:

1. Buď můžete sdělit orgánovi stanovisko písemně, v takovém případě
1.1 mne pouze udáte a navrhnete mne předvolat jako svědka
1.2 přiložíte i mé písemné přiznání (mohu nechat ověřit podpis)

2. se dostavíte k ÚJ sám a udáte mne (případně opět vč. předložení mého písemného přiznání)

3. se dostavíte na ÚJ se mnou (v tomto termínu mohu) a já Vám budu dělat zmocněnce.
Klidně můžeme navrhnout úřednímu parazitovi, že pokud by měl zájem mne rovnou vyslechnout jako svědka, zmocnění zrušíte, abych mohl být v klidu vyslechnut jako svědek.
Hrozí zde ale, že budu jako zmocněnec odmítnut. To se zatím nestalo, ale relativně nedávno to krajský úřední parazit MMB doporučil. Asi by se dalo jít do protiútoku tím, že jsem Váš podpůrce, ale jisté to zdaleka není.
Na druhou stranu, pokud mne vyženou, lze plynule přejít na variantu 2.

4. varianta je pak taková, že bych sek ÚJ dostavil pouze já vybaven Vaší plnou mocí, ale tam mám ještě větší pochybnosti o úspěchu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Jak dopadlo ÚJ?
IP zaznamenána