30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neschopenka a kontrola léčebného režimu- jak zjistit kdo dal podnět?  (Přečteno 419 krát)

tiks

  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil

Zdravím.
Bohužel dost často a dlouho marodím, tedy jsem často na neschopence. Nedávno, cca desátý den v pracovní neschopnosti na mě zazvonila osoba která se označila jako kontrolor z krajské správy sociálního zabezpečení a že kontroluje léčebný režim. Bohužel jsem byl značně indisponován a tak jsem se nezmohl na nic jiného než poslušně ukázat neschopenku, kam jsem dostal záznam s časem kontroly léčebného režimu s nečitelnou "muří nohou". Tímto byla kontrola zdárně ukončena. Dodávám, že bydlím v jiném okresu, než je krajské město.
Mám za to že prvních 14 dnů pracovní neschopnosti kontroluje pouze zaměstnavatel zda se zdržuji v místě pobytu a nikoli kontrolor z čssz/ossz/kssz případně tento kontroluje v prvních 14ti dnech pouze na podnět/udání.

Chtěl bych se tedy zeptat jakým způsobem z  XSSZ nejlépe spolehlivě vyzjistit kdo (ideálně jméno konkrétní osoby) dal podnět/bonz ke kontrole a zda se vůbec jednalo o kontrolora z kssz a ne nějakého zmrda co si na kontrolora z xssz jen hrál.

Bonzovat kromě zaměstnavatele a MUDRa by totiž mohl jeden SO se kterým se skoro 2 roky kočkuju o průjezd stopkou a kde jsem se již několikrát ze zdravotních důvodů omlouval a dokládal neschopenkou.
Případně bonzácký soused, kterých je v okolí několik.
Děkuji.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 955
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Dneska vypadly asi vyhledavace https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2006-187#f3034227

Co se proste zeptat nebo podle 106.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin