30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: V budově krajského úřadu ve Zlíně se střílelo. Útočník zastřelil zaměstnankyni  (Přečteno 1313 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tak jsem zvědav, jaká nová opatření úředníci dostanou. Samozřejmě, je to smutná událost, to bez debaty.

V budově krajského úřadu ve Zlíne se střílelo. Podle policie muž zastřelil zaměstnankyni úřadu a pak se pokusil o sebevraždu, žena zemřela a střelec je v nemocnici pod dohledem policie.

https://echo24.cz/a/SXgby/zlin-strelba-zena-zemrela-sebevrazda
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Vzhledem k tomu, že motiv je zcela osobní, pak to asi nemusí řešit. Kdo má partnera magora a ještě ozbrojeného, měl by přijmout opatření sám i kdyby pracoval v pekárně. Ostatních zaměstnanců se to týká leda kdyby se netrefil.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Nikde tam nevidím rám ve dveřích a volání po psychotestech. Slabota.
Zatím jsem se zbraní na úřadě nikdy nikde nepípal.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Dočkejme času...jsem zvědav, co se stane, až tam úředník pustí někoho objednaného, nebo známého a ten pak bude třeba střílet, bodat, dusit...snad bude potrestán.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Dočkejme času...jsem zvědav, co se stane, až tam úředník pustí někoho objednaného, nebo známého a ten pak bude třeba střílet, bodat, dusit...snad bude potrestán.
Já se spíš divím jak málo se to děje, vzhledem k tomu jaké zájmy tam hájí a kdo tam dělá. Nejspíš lidé s agresivními sklony nechodí na ústní jednání...
Střílet v nemocnici proto, že nejsem na řadě mi přijde zavrženíhodné, ale snižovat schodky veřejných rozpočetů redukcí úředníků, kteří žijí jen proto, aby pokutami vydělali na svou výplatu...jedině snad pak tu kávičku ke zprávám.
IP zaznamenána