30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Zákaz vjezdu nad 12tun transit Přerov PČR ztotožněn.  (Přečteno 2179 krát)

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil

Zdravím, byl jsem lapen v Přerově s návěsem. 07.10.2022 01:30
Průběh:

P: Je tu zákaz nad 12t pro kamiony.
Já: Ano, ale s dodatkovou tabulkou tranzit a já podle mě dle zákona nejsem tranzit, žádný přestupek se podle mě tedy nestal.
P: Můžeme to vyřešit za 500 na místě, nebo vás ohlásíme správnimu orgánu.
Já: Nesouhlasím s přestupkem, nahlašte mě, já se budu hájit.
Následně odešli do auta a čekačka, poté přijela na místo další hlídka, myslel jsem si že dovezli lízačku nebo foukačku, nebo že bude klasická porada, kterou občas mám. (Ve stylu: "tento se nám nelíbí, jak mu máme dát pokutu?") Rozhodl jsem se tedy pustit nahrávání, protože já osobně úplně nejsem zastáncem šermování mobilem před obličejem, většinou se domluvíme, moje bilance je aktuálně 7:1 v prospěch domluvy.
Od té doby mám tedy audiozáznam, který jsem sestřihl o začátek a "vypípnul" moje příjmení, vše ostatní už si můžete poslechnout. Musím přiznat, že mě hodně rozhodili když mi oznámili, že u sebe nemají papír na sepsání. Odpověděl jsem jim prvním žvástem co mě napadl, abych dostal čas se trochu rozdejchat, jinak si myslím, že jsem se docela držel a nic zásadního na sebe snad neprásknul, neměl jsem sílu už  :-\

Záznam jsem posílal kamarádovi pro pobavení, takže prozatím ho mám jakože formou videa, setřihnu audio a nahraji jej na fórum do pár hodin, nemám čas.
https://www.mediafire.com/file/195ls0028j452oe/Untitled.mp4/file
IP zaznamenána

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu nad 12tun transit Přerov PČR ztotožněn.
« Odpověď #1 kdy: 30 Listopadu 2022, 15:06:06 »

Doprdele, nějak mi zapadl email o notifikaci z datovky, příkaz doručen 10.11. poslední den je 28.11 , mám vůbec zkoušet žádost o prominutí zmeškání úkonu?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 949
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu nad 12tun transit Přerov PČR ztotožněn.
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2022, 19:19:55 »

Pokud byl příkaz doručen 10.11.2022, pak poslední den pro podání odporu byl 18.11.2022. Příkaz tedy marným uplynutím lhůty pro podání odporu nabyl právní moci.

Zkusit zažádat o prominutí zmeškání lhůty pro podání odporu a zároveň podat odpor můžete, ale moc šancí tomu nedávám. Ještě je zde možnost požádat o přezkum (klidně oboje), ale také tam moc šancí není pokud není v příkazu nějaká opravdu zásadní chyba.
IP zaznamenána

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu nad 12tun transit Přerov PČR ztotožněn.
« Odpověď #3 kdy: 01 Prosince 2022, 22:29:11 »

Příkaz sem hodím.
Blbě jsem to napsal.
Odesláno 10.11
Doručeno fikcí 20.11
Termín byl tedy pondělí 28. 11
IP zaznamenána

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu nad 12tun transit Přerov PČR ztotožněn.
« Odpověď #4 kdy: 01 Února 2023, 03:35:04 »

Můžete přesunout do LOST, zmeškán příkaz, konec.
IP zaznamenána