30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Digitální revoluce. O trestných bodech se řidiči dozvědí přes SMS či mailem  (Přečteno 870 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Právě kvůli bezstarostnému přístupu experti tvrdí, že trestné body už postrádají výchovný účel.



https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/trestny-bod-ridic-ridicak-sms-email-digitalizace-doprava.A230213_204651_domaci_lisv

--------
Mám to chápat tak, že pokud nevím, jaký mám stav konta, tak nemám starosti a tedy nemám zábrany porušovat předpisy?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Mám to chápat tak, že pokud nevím, jaký mám stav konta, tak nemám starosti a tedy nemám zábrany porušovat předpisy?
Jj, je to takova ta klasika "byli ale uplne v klidu, chteli jenom stovku".
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Hmm, asi máte pravdu, že takto to běžně být může. Asi si zase ověřím stav, což ale dělám pravidelně i tak:)
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Má-li být řidič (případně kdokoliv jiný) potrestán, pak se má v normální fungující státní správě dozvědět plný rozsah tohoto trestu - tedy jaký přestupek, výši pokuty a počet bodů, je-li přestupek bodovaným, případně informaci že bude zapsán do nějakého registru a jakého konkrétně.
Dodržením tohoto základního fungování státní správy by nebylo by třeba žádné "digitální revoluce". Jestliže nadále zůstávají zachovány a rozvíjeny takovéto bolševické tradice  - budeme si potichu o tobě zapisovat nějaké bodíky, budeme to zapisovat do nějakých registrů - ale sám si zjisti do jakých, je jiný příběh.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 894
    • Zobrazit profil

Hlavně jsem se mnohokrát dohadoval - hlavně ženy jim na to často skáčou - s tímto :
xy: Tak mně dneska chytli za rychlost
já: Kolik jsi překročil(a)
xy: 65 na 50 ale dali mi to jenom za 500
já: no a 2 body
xy: né říkali že VONI body nedávaj a už se mi to párkrát stalo
já: zkontroluj si bodové konto
xy: blbost....
..... po nějaké době ....
xy: ty vole díky, vrtalo mi to v palici a koukám že tam mám už 6 bodů , musím si dát bacha
já: hlavně jim už nic nedávaj na místě
IP zaznamenána