30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun  (Přečteno 3194 krát)

stanice35

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #1 kdy: 29 Dubna 2023, 21:15:39 »

No, je přece irelevantní, jaký má kdo majetek. Přece se nenechá ojebat jen kvůli tomu, že by si pokutu mohl dovolit.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #2 kdy: 30 Dubna 2023, 06:27:16 »

No, je přece irelevantní, jaký má kdo majetek. Přece se nenechá ojebat jen kvůli tomu, že by si pokutu mohl dovolit.

no z pohledu ovcí by právě měl. za mně dobrý, každá kapka odporu se počítá, když už se pomalu pokutuje i špatný nádech a výdech
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #3 kdy: 30 Dubna 2023, 19:29:57 »

Ta diskuse pod článkem je obzvlášť výživná. Taková koncentrace vohnoutství se jen tak nevidí.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #4 kdy: 05 Května 2023, 13:07:18 »

Představa, že kdekoliv v této zemi může dojít k rozhodnutí soudu, že "sice na záznamu vlastně nic vidět není, ale svědectví fízla stačí, i když to pozoroval buhvíodkud", mě děsí mnohem více, než potenciálně telefonující miliardář Valenta za volantem. Nehledě na samotnou úvahu o tomto přestupku, kdy příliš nevnímám rozdíl mezi "povoleným" voláním pomocí handsfree  a držením telefonu v ruce, když např. řídím automat.
Takže mu držím palce.
Předpokládám, že v dalších kolech sdělí například to, že si ovíval hubu v horku např. tímto: https://www.dianashop.cz/prislusenstvi-a-naradi/77-mini-iphone-vetracek-8597706464424.html?gclid=EAIaIQobChMIiuTG7YPe_gIVYgYGAB1GuwWlEAQYCSABEgLesPD_BwE#/143-barevna_varianta-bila, nebo zobal bonbonky z tohoto: https://www.hubatacernoska.cz/mobil-s-cukrovinkami-a-se-zvuky?gclid=EAIaIQobChMI2L-tv4Te_gIVVunVCh3AowyIEAQYASABEgLK_vD_BwE a nechá orgána, aby se s tím popral....
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #5 kdy: 05 Května 2023, 13:29:15 »

Bonbony OK. Větráček ne.
při jízdě vozidlem řidič nesmí držet v ruce nebo jiným způsobem telefonní přístroj nebo jiné hovorové nebo záznamové zařízení.
Ten větráček se zapojuje do telefonního přístroje.

Asi se půjdu nahlásit, že jsem spáchal přestupek. Mé vozidlo má Android Auto a stává se tak, včetně multifunkčního volantu, díky svému infotaimentu záznamovým a telefonním zařízením. A za jízdy já jakožto řidič ten volant držím.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #6 kdy: 05 Května 2023, 14:47:39 »

Ba, že jo. Myslel jsem, že ten větrák má podobu kopie iPhonu, nikoliv že je pouhým nástavcem :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Miliardář Valenta se soudí o pokutu 1700 korun
« Odpověď #7 kdy: 05 Května 2023, 22:47:55 »

Představa, že kdekoliv v této zemi může dojít k rozhodnutí soudu, že "sice na záznamu vlastně nic vidět není, ale svědectví fízla stačí, i když to pozoroval buhvíodkud", mě děsí mnohem více, než potenciálně telefonující miliardář Valenta za volantem. ...
a  bude tomu - bohužel - častěji
společenská poptávka již dávno překročila obecný rámec zákona
a to má Valenta aspoň tu kliku, že si může - narozdíl od ovcí - dovolit zaplatit schopného advokáta...
IP zaznamenána