30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Darovanie českej s.r.o.  (Přečteno 3253 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Darovanie českej s.r.o.
« Odpověď #15 kdy: 27 Června 2022, 20:10:01 »

Prosím necitujte bezprostředně předcházející příspěvek. A když už citujete, tak ne stylem top-posting.

Píšete inak, že v tom zozname mám zjavnú chybu akú? Viete mi to prosím rozpísať?
Viem, ale neudělám to. Ta informace, resp. klíčový hint, už ve vláknu je, stačí pozorně číst. Pokud to z dosavadní diskuse nebylo zjevné, vašemu záměru úplně nefandím. Pokoušíte se známému "pomoci" od neaktivní společnosti a hlavně sám na tom co nejvíc vydělat - budiž, nic proti tomu. Ale přijde mi trochu zvláštní v situaci, kdy tomu příliš nerozumíte, zároveň žadonit o rady na motoristickém webu, a zároveň machrovat, jak to je hrozně jednoduchý, a komukoliv, kdo se tím zabývá profesionálně, ale chce za své služby peníze, dávat nelichotivé nálepky.

Kdyby skutečně šlo o nějakou pomoc, ať už vám či známému, a odpustil byste si ten namistrovaný projev, tak bych třeba i poradil. Ale sám jste si výše stanovil, že za 23 hodin vaší práce to v pohodě dáte, tak prosím, Hic Rhodus, hic salta!
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Darovanie českej s.r.o.
« Odpověď #16 kdy: 27 Června 2022, 23:57:21 »

§12/§190 ZOK

Myslím, že ten převod nakonec zvládnete. A snad nám dáte vědět, jak jste dopadl s dobrovolnou registrací.

Možná by bylo lepší si některý pozemek prodat bez RK, případně auto bez prostředníka a nějakých 23k za tuto anabázi Vám bude jedno.
IP zaznamenána

prvocisla

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Darovanie českej s.r.o.
« Odpověď #17 kdy: 17 Července 2022, 16:20:39 »

Tak nakoniec som sa s tým známym porozprával znovu, že oveľa lepšie to bude keď to predáme rovno, a po pár dňoch presvedčania s tým nakoniec súhlasil. On by súhlasil aj skôr ale išlo o jeho rodičov, ktorý chceli aby sa tej firmy čím skôr zbavil.
Nakoniec teda mu pomôžem pri predaji a zisk si rozdelíme.
IP zaznamenána