30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??  (Přečteno 7045 krát)

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #15 kdy: 17 Srpna 2022, 16:58:08 »

Úřad přešel na přestupek provozovatele a vydal Příkaz, bude podán odpor a protože je na místním MÚ mám rád a pro aktivní, leč mírně neschopnou "madam" si pomalu ale jistě pěstuji slabost, tak odpor dodán i s mírným slovním povzbuzením, kdy chválím kvalitu práce místní MP i odhodlanost pracovníků přestupkového... Nebo si to mám odpustit??


IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #16 kdy: 22 Září 2022, 17:44:02 »

Po podání Odporu si SO zve provozovatele k ústnímu jednání, neboť je to dle něj nezbytně nutné ku zjištění skutkového stavu... Předpokládám že ignorací ústního jednání nic nezkazím, úřad si pak v klidu vydá Rozhodnutí a následně se vše pořádně rozmázne až v odvolání k SO2 že??

Nebo jim mám ještě před ústním jednáním dodat dopis, že se ÚJ nezúčastním, neboť žádný přestupek se nestal, jelikož vozidlo tam stálo furt již před umístěním značek.. je to bod který pak bude použit i v odvolání, tak nevím zda ho zbytečně předčasně nevytahovat a šetřit ho spíš na později??
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #17 kdy: 30 Června 2023, 10:08:38 »

Bylo podáno odvolání ku SO2 ( orgán SO1 je opravdu tak kvalitní, že v rozhodnutí sám najde další pěkný bod do odvolání - že "důkazní fotografie" nejsou opatřeny časovým označením či jiným identifikátorem ale to "neva, je to důkaz.. :-D )... SO1 mě na začátku února 2023 informoval, že odvolání bylo předáno k SO2.. Od té doby je totální ticho po pěšině...

Mám podat stížnost pro nečinnost, nebo nechat orgány, ať jim tam papír spokojeně hnije dál..?
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #18 kdy: 30 Června 2023, 14:03:02 »

Kdy bude prekluze?
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #19 kdy: 30 Června 2023, 17:05:04 »

Hrdelní zločin byl spáchán 2.5. 2022
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #20 kdy: 01 Července 2023, 00:38:20 »

Byla lhůta restartována? Příkazem, rozhodnutím?
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #21 kdy: 01 Července 2023, 00:46:44 »

Ano - poslední krok bylo rozhodnutí SO1 ze začátku února 2023, na něj jsem podal odvolání k SO2 které bylo ve lhůtě doručeno SO1, následně mě orgán SO1 informoval o předání odvolání k SO2 - zde se omlouvám, poplet jsem tu lehce data - oznámení o předání k SO2 bylo ze začátku března 2023..

Od té doby SO1 a i SO2 jsou naprosto zticha a nečinné ( ani datovka ani pošta papírová)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #22 kdy: 01 Července 2023, 23:40:18 »

Pak samozřejmě nechat být a počkat, stane-li se něco. Pak podle toho reagovat.
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #23 kdy: 24 Července 2023, 08:37:13 »

Malý posun.. SO2 se probral z letargie, vybral si jeden odvolací bod který stvrdil .. následně ho ještě "přitvrdil" v nedostatečném prokazování ze strany SO1.. a vrátil zpět k SO1... takže předpokládám že tam to snad už odpískají a hodí ručník do ringu....
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #24 kdy: 10 Ledna 2024, 00:44:03 »

Dotaz do pléna... od posledního úkonu - rozhodnutí SO2 a vrácení zpět k novému projednání od SO1 za pár dní už uplyne přesně půl roku. Mám poslat žádost pro opatření kvůli nečinnosti SO1 zpátky na SO2, ať se oba ouřadové nenudí.. nebo ponechat věc v klidu nechť si hnije v klidu a míru dál..? 8-)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #25 kdy: 10 Ledna 2024, 00:49:28 »

Ne. Podejte k SO3 žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti SO2, že doposud nevydali rozhodnutí ve věci odvolání proti rozhodnutí SO1. Není to sice pravda, ale má to šanci prodloužit celou věc a dosáhnout tak promlčení.

edit: Možná píšu rychleji než čtu. Kdy bylo vydáno rozhodnutí SO1 o vině?
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #26 kdy: 10 Ledna 2024, 08:23:06 »

Poslední Rozhodnutí od SO1 je ze začátku února 2023 .. to následně vrátil SO2 zpět..  v červenci... Ano jsou velmi rychlí oba  :D
Vlastní zločin proveden v květnu 2022
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #27 kdy: 10 Ledna 2024, 08:28:25 »

Tak je potřeba aby do výročí SO1 nestihl vydat nové rozhodnutí o vině. Doporučení s nečinností SO2 k SO3 tedy platí. Druhou možností je zachovat radiový klid, nerýpat do toho a doufat, že dojde k promlčení tak jako tak. Já bych šel cestou té nečinnosti.

Na žádost o uplatnění nečinnosti SO1 poslanou k SO2 bude optimální čas těsně po promlčení.
IP zaznamenána

hořčík

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
xx
« Odpověď #28 kdy: 11 Ledna 2024, 13:18:51 »

xx
« Poslední změna: 26 Února 2024, 15:59:43 od revell »
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #29 kdy: 23 Ledna 2024, 08:54:52 »

Něco - netuším co - mi "visí" v datové schránce... Pokud by to bylo zase něco od SO1 a nebyl to hozený ručník do ringu, jak to přesně bude s lhůtami??

Poslední Rozhodnutí vydané SO1 je z 1.2.2023... oznámení o datové zprávě je z 22.1.2024... pokud připočítám 10 dní a vyberu 2.2.2024 - tak to asi stihli doručit a roční lhůta se restartovala, říkám to správně??  :(
IP zaznamenána