30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??  (Přečteno 1673 krát)

mortas

• Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #15 kdy: 17 Srpna 2022, 16:58:08 »

Úřad přešel na přestupek provozovatele a vydal Příkaz, bude podán odpor a protože je na místním MÚ mám rád a pro aktivní, leč mírně neschopnou "madam" si pomalu ale jistě pěstuji slabost, tak odpor dodán i s mírným slovním povzbuzením, kdy chválím kvalitu práce místní MP i odhodlanost pracovníků přestupkového... Nebo si to mám odpustit??

IP zaznamenána

mortas

• Zobrazit profil
Re:Zákaz zastavení - byl spáchán přestupek??
« Odpověď #16 kdy: 22 Září 2022, 17:44:02 »

Po podání Odporu si SO zve provozovatele k ústnímu jednání, neboť je to dle něj nezbytně nutné ku zjištění skutkového stavu... Předpokládám že ignorací ústního jednání nic nezkazím, úřad si pak v klidu vydá Rozhodnutí a následně se vše pořádně rozmázne až v odvolání k SO2 že??

Nebo jim mám ještě před ústním jednáním dodat dopis, že se ÚJ nezúčastním, neboť žádný přestupek se nestal, jelikož vozidlo tam stálo furt již před umístěním značek.. je to bod který pak bude použit i v odvolání, tak nevím zda ho zbytečně předčasně nevytahovat a šetřit ho spíš na později??
IP zaznamenána