30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zapomenutý malý TP a jízda ve vyhrazeném pruhu  (Přečteno 2850 krát)

tojejedno

  • Příspěvků: 30
    • Zobrazit profil
Zapomenutý malý TP a jízda ve vyhrazeném pruhu
« kdy: 21 Ledna 2020, 19:04:43 »

Ahoj, zatím příprava. Dnes mi buzerovali 40 minut manželku s plným autem dětí ať jim zaplatí 2000 za jízdu ve vyhrazeném pruhu, pak techničák, pak jí ještě dali dejchnout. Tak mne trochu nasrali (musel jsem to řešit po telefonu v práci) a chci se trochu předpřipravit. Logicky zatím žádné předvolání nemám, takže zatím ani žádný materiál.
Nicméně tu nevidím moc takových témat, takže směrování na WIN situace ke studiu mi pomůže.
Manželka bohužel trochu povídala, ale nic nepodepsala. Co jsem pochopil, tak zastavení proběhlo nějakým zmateným způsobem (byli na konci pruhu, aby chytali a nepředcházeli ničení republiky s civilním autem, byla to státní Policie)

Blbosti jako sloučení, předvolání svědků atp. mám připravené. Jen mi chybí další reálná munice.

U jízdě ve vyhrazeném pruhu to vidím na odbočování (vyhrazený pruh končí neoznačeně cestou do pole, manželka nepirátila, jen tam vjela o pár metrů dřív): https://www.google.cz/maps/@50.0314036,14.4549476,3a,75y,208.15h,79.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIPr_aGqn6GrgpOOC4WQ6pg!2e0!7i13312!8i6656

U TP mně zatím nic jiného než materiální znak nenapadá.



Díky
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenutý malý TP a jízda ve vyhrazeném pruhu
« Odpověď #1 kdy: 21 Ledna 2020, 19:10:29 »

Předložit ORV musí jen na požádání. Pokud fízl chtěl "malý techničák", pak je pochopitelné, že nepředložila, neboť nic takového neexistuje. Počkal bych na výpověď svědků opičáků.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenutý malý TP a jízda ve vyhrazeném pruhu
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2020, 09:53:16 »

Jaké pole? Jela do autobazaru. A na té louce stává cirkus, tak se jeli podívat jestli tam ještě je. Nebo se jí nepodařilo zařadit do pruhu, páč tam jeli samí hulváti.
Na tomhle místě ty kurvy stojí pravidelně před sedmou, kdy končí platnost vyhrazeného pruhu. Je tam hezká schovka a dobře se tam pomáhá a chrání
« Poslední změna: 22 Ledna 2020, 09:55:56 od Jan Novák »
IP zaznamenána

tojejedno

  • Příspěvků: 30
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenutý malý TP a jízda ve vyhrazeném pruhu
« Odpověď #3 kdy: 31 Května 2022, 19:25:09 »

Prosím možno přesunout do uzavřených případů.

Po nahlédnutí do spisu mi úředník sdělil, že kdybych se omluvil z nařízeného jednání, tak se asi další termín už nestihne.
Takže klasicky kdo se brání, toho nechtějí
IP zaznamenána