30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fašista Rakušan opět nezklamal  (Přečteno 3345 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Fašista Rakušan opět nezklamal
« Odpověď #15 kdy: 08 Června 2022, 20:57:03 »

Mě udivuje, že tenhle kolos ještě funguje a produkuje stále nové nesmysly, když ani nezvládá plnit to, co už schválili... Konec EU už je mezi odbornou veřejností přijímaný téměř jako fakt, o to větší nepochopení mám pro neustálou produkci takových zhovadilostí.
Doporučuju pustit na youtube týdeníky předchozí verze Evropské Unie. Die Deutsche Wochenschau z roku 1945 je plný optimismu, vše je organizované, říšské orgány fungují, všecko šlape, vítězství je na dosah.
Unie jako taková asi formálně nezanikne, jen na ni začne každý srát.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Fašista Rakušan opět nezklamal
« Odpověď #16 kdy: 09 Června 2022, 09:11:37 »

Tak ve svete na ni sere kazdy uz ted. Nikdo ji nebere vazne a pokud nekdo chce neco v EU, jedna s konkretnimi staty. Ted uz jen otazkou kdy to zacnou ve velkem delat jednotlive staty EU. V CR takto krasne prosla zbranova novela, kdy se sice vyhovelo EU, ale prakticky se nic nezmenilo. Ted jsem zvedav na schvaleni zakazu prodeju aut se spalovacim motorem do roku 2035. EU si to odhlasovala, ale musi to schvalit clenske zeme.
IP zaznamenána