30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi  (Přečteno 3878 krát)

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
[WIN] Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« kdy: 13 Května 2022, 10:24:35 »

Situace: helmut jel rychle, já jako provozovatel jsem ho naprášil. Korespondenční adresa u nás. Během půl roku nepřišel žádný dopis, ani oznámení o uložení zásilky, prostě nic. Teprve pak mi přišla datovkou zpráva o překlopení do sprdele, ve vyžádaném spisu vidím doručenku a oznámení o nevyzvednutí. "Zásilku nebylo možné vložit do schránky nebo na jiné místo"
Problém je, jak teď dokázat, že na korespondenční adresu nepřišlo vůbec nic. Mám to řešit přímo s městským úřadem anebo s Českou poštou?
V příloze je doručenka a oznámení o nedoručení, jen s vymazanými identifikačními údaji.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 858
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #1 kdy: 13 Května 2022, 19:23:17 »

Pokud nebylo možné zásilku vložit do schránky tak kde bylo řádně zanecháno poučení o uložení zásilky? :-)
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #2 kdy: 24 Května 2022, 18:25:27 »

No asi nikde. Jak říkám, do schránky nepřišlo vůbec nic, až po pár měsících přistálo v datovce oznámení o zahájení sprdele.
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #3 kdy: 31 Května 2022, 14:52:51 »

Tak už je to jasné – helmutova (česká) adresa byla neúplná, chybělo tam číslo domu (ačkoliv v naprašovacím formuláři jsem ho uvedl).
Takže poslat námitku anebo počkat na rozhodnutí a omlátit jim to o hlavu až v odvolání?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #4 kdy: 31 Května 2022, 18:54:47 »

To je snad 'sach mat' (copyright Cikus), ne?
Takze bych je asi nechal at si delaji co chteji, dle vkusu kazdeho soudruha by bylo lze se s nimi kockovat a ve vhodnou chvili - asi pred vydanim rozhodnuti - bych jim vpalil to zpackane obeslani Helmuta. Pokud by se jednalo o obzvlaste urputny organ, ktery by se i pres to pokusil zkasirovat provozovatele namisto zastaveni rizeni, rozmazl bych to jeste v odvolani.
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #5 kdy: 12 Srpna 2022, 21:34:36 »

Tak jsem je ve vyjádření k podkladům sprdnul, že neučinili nezbytné kroky k identifikaci Helmuta, tudíž sprdel byla zahájen neoprávněně. Jak byli na jaře aktivní, tak teď už je více než dva měsíce ticho po pěšině, takže ten šachmat by mohl vyjít.
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #6 kdy: 13 Září 2022, 09:40:47 »

Dnes konečně přišlo oznámení o zastavení správního řízení, takže WIN  8)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 998
    • Zobrazit profil
Re:Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #7 kdy: 13 Září 2022, 09:46:41 »

Jak zastavení odůvodnili?
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #8 kdy: 09 Prosince 2022, 10:11:04 »

Sorry, nějak jsem to tu úplně přehlédl:

Prověřením vyjádření účastníka řízení správní orgán zjistil, že výzva k vyjádření, která byla zaslaná na adresu pro doručování: XXX, YYY, nebyla předána poskytovateli poštovní služeb tak, aby byla řádně doručena poskytovatelem poštovní služeb (na doručené zásilce nebylo uvedeno
číslo orientační). Správní orgán vyhodnotil veškeré okolnosti týkající se dané věci a konstatuje, že přestupek, ze kterého byl účastník řízení obviněn, se nestal.


Chtěl bys poslat i naskenované dopisy?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #9 kdy: 09 Prosince 2022, 12:08:40 »

Uz je asi pozde, ale tohle si primo rikalo o nejakou formu posunuti k SO2. Aby nadrizeny SO videl, jaci jsou na SO1 borci - ze podelaji co muzou. Takove trochu namydleni schodu.
IP zaznamenána

rant

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Nepřišlo oznámení o uložení zásilky helmutovi
« Odpověď #10 kdy: 03 Ledna 2023, 10:44:20 »

Někdy příště :) Ve správním řízení jsem zatím začátečník, tak jsem to bral primárně jako učení praxí.
IP zaznamenána