30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: LOST Česká Třebová - Třebovice  (Přečteno 2038 krát)

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
LOST Česká Třebová - Třebovice
« kdy: 06 Května 2022, 13:51:19 »

Jedno téma na Českou Třebovou zde máme, ale už v roce 2019 a bez odpovědi.
Mám tu od otce ("zaplať to nebo to nějak vyřeš" :-)) závratných 56 po odečtu a výzva 500 Kč.

Vím, jak se věci mají. Jen se chci zeptat na reálné reakce tohoto úřadu po nahlášení helmuta či dalších podobných postupů.
Když se helmut přizná (mám schránku k použití), skočej na to nebo jedou už odmítnutí za jakéhokoli důvodu?

Jedno je jisté - pokud do toho půjdu chci se ustanovit zmocněncem, protože táta už má své roky a určitě ho nechci těma kurvama nijak stresovat...takže to chci řešit 100% za něj.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:LOST Česká Třebová - Třebovice
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2022, 08:00:07 »

Nikdo fakt nejel nic s Č. Třebovou??? to nezní moc dobře  :D
IP zaznamenána

cZelik

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:LOST Česká Třebová - Třebovice
« Odpověď #2 kdy: 09 Června 2022, 03:37:24 »

Nikdo fakt nejel nic s Č. Třebovou??? to nezní moc dobře  :D

Jel pyráta 57 před základní školou o prázdninách,tam co asi Vy.Řidiče berou ,ale snaží se odložit,svojí nezkušeností jsem nevyužil několik možností jak řidiče ještě podržet.Returny jsou velice rychlé.Bude to možná kus od kusu,ten můj je parazit pájí..
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:LOST Česká Třebová - Třebovice
« Odpověď #3 kdy: 17 Června 2022, 09:45:27 »

Děkuji za reakci.
Českou Třebovou tedy na tomto fóru zatím více nepoznáme - i z důvodu rychlých reakcí tohoto úřadu rozhodnuto zaplatit.

Prosím o přesun do LOST.
S.
IP zaznamenána