30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 13 14 [15]

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 175524 krát)

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #210 kdy: 06 Prosince 2021, 13:06:02 »

Pokud se budeme bavit o tomto konkrétním případu, tak jediné, co jsme při jeho převzetí věděli, bylo „změřili mě, rychlost, místo“. Neexistoval ani příkaz nebo jakékoliv podklady ve věci. Takže pokud je nám vytýkáno, že mu nebyla předem sdělena procentuální šance – a na základě čeho asi?

Nemám zájem na nikoho nasazovat, přesto bych si dovolil otázku: sdělili jste klientovi skutečnost, že bez podkladů nedokážete říct, jestli to obhájíte? Pokud ano, riziko by mělo jít za ním. Pokud jste to vzali bez jakéhokoliv zhodnocení šancí, přijde mi to poněkud alibistický přístup. Že se konkurence chová hůř přece není argument..
IP zaznamenána

konqui

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #211 kdy: 15 Března 2022, 13:57:02 »

Moje statistika - 2 případy, 2 prohry. Nezaplatim se u obou dvou případů tvářilo, že to není problém, že je vysoká pravděpodobnost výhry.
Za mne totální amatéři, srovnatelní s Kocourkem a spol....

Nedoporučuji nikomu, je to mrhání časem a hlavně penězi.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #212 kdy: 15 Března 2022, 14:26:21 »

Zdravím, já má opravdu dobrou zkušenost s nezaplatím. Za 5 let vyhráno nebo dotaženo do prekluze několik případů. Pouze 1x lost, ale to je mojí blbostí.O to smutnější, že šlo o výborně vyhratelný případ, kde úředník udělal řetězec kvalitních kopanců, takže munice bylo víc než dost. Největší kopanec jsem však udělal já. Promeškal jsem svojí blbostí lhůtu pro odvolání. V žádném případě bych na ně neházel špínu. Fungují perfektně. Stále se od nich mám co učit. Já nemám moc času tvořit kvalitní podání a oni to za mne udělají. Pokud se  zeptám na nějaké detaily, proč teď to či ono, vždy  dostanu rychle odpověď. Já to beru jako placené studium. Oni dobře dokáží odhadnout jakou past nastražit na toho či onoho parizita z toho či jiného úřadu. Mají už k dispozici spoustu cenných dat a zkušeností.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 139
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #213 kdy: 15 Března 2022, 16:41:35 »

Využil jsem jejich služeb v době, kdy jsem musel odjet služebně do zahraničí. A nemohu si rozhodně stěžovat…
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #214 kdy: 21 Března 2022, 21:35:39 »

Tak se podíváme na pana konqui, který je anonymní tady na fóru, ale ne v naší databázi - samozřejmě kdyby bylo třeba, lze dodat veškeré písemné podklady.

Případ 1: Pan konqui projel kruháč v protisměru, což viděla hlídka MP. Na místě zastaven a ztotožněn, měšťáci vyslechnuti jako svědci vypovídali konzistentně, takže jasně prokázáno, nebylo co řešit. No a my jsme jako "totální amatéři, srovnatelní s Kocourkem a spol." zrušili rozhodnutí kraje na Ministerstvu dopravy v přezkumu, takže to pak museli projednat znova a samozřejmě ho už odpálili - když něco dělám přímo před fízlem a nechám se u toho chytit za ruku, tak co asi čekám?  :D

Případ 2: SprDel 58 na 50. Postup úřadu jasně v rozporu s judikaturou, nabídli jsme mu žalobu. Odpověď: "Vzhledem ke statistikám případů s Vámi (2x prohráno) raději zaplatím a nechám to tak." Tedy: úřad rozhodl nezákonně, ale žalobu nepodám, protože kvůli nezákonnému rozhodnutí se to prohrálo. To je logika, co?  ;D

U někoho s ročníkem narození 1989 se bohužel už ani nedá čekat, že by ještě dostal rozum s věkem...

"Nezaplatim se u obou dvou případů tvářilo, že to není problém, že je vysoká pravděpodobnost výhry." - Pan konqui má zjevně kromě řady jiných problémů také problém s bájnou lhavostí, protože nic takového samozřejmě nikdy nebylo řečeno (vyjma té žaloby, a ta by byla jasně vyhraná).
« Poslední změna: 21 Března 2022, 21:41:27 od jkraus222 »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #215 kdy: 22 Března 2022, 00:08:28 »

Vy řešíte sprdele? ???
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #216 kdy: 22 Března 2022, 09:11:02 »

Tehdy ještě ano :)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #217 kdy: 22 Března 2022, 14:11:33 »

Projíždět kruháč v protisměru u ročníku 89 a ještě před zraky městapa? To je ale volovina.
 To mě připomíná, když jme byli v 16 podezřelí z veřejného obnažování se  na jednostopém vozidle do 50ccm. Jeli jsme na fichtlech z koupání v lomu bez přilby a zejména i bez trenek. Hlídce (to už byla čerstvě policie) se to nějak nezdálo a řešilo se to i ve škole. Ředitel nám s neskrývaným úsměvem vyslovil ústní napomenutí. Byli jsme za hrdiny a stoupla nám prestiž u spolužaček.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #218 kdy: 24 Března 2022, 00:32:44 »

si tu dobu přechodu od VB k PČR taky pamatuju, ale nestačily tenkrát na fichtla jen brejle ?
já už v té době sedlal 175ccm, tak mi možná něco uniklo  ;)
IP zaznamenána

konqui

  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #219 kdy: 11 Dubna 2022, 13:10:50 »

Případ 1: Pan konqui projel kruháč v protisměru, což viděla hlídka MP. Na místě zastaven a ztotožněn, měšťáci vyslechnuti jako svědci vypovídali konzistentně, takže jasně prokázáno, nebylo co řešit.
Mail přímo od Vás:
"žádné video neexistuje, to už by bylo součástí spisu a bylo by uvedeno v
příkazu jako důkaz.

Smysl to za tohoto stavu má"

Citace
No a my jsme jako "totální amatéři, srovnatelní s Kocourkem a spol." zrušili rozhodnutí kraje na Ministerstvu dopravy v přezkumu, takže to pak museli projednat znova a samozřejmě ho už odpálili - když něco dělám přímo před fízlem a nechám se u toho chytit za ruku, tak co asi čekám?  :D
To je ovšem také lež, nic jste nezrušili, jen čirou náhodou to na ministerstvo poslal sám SO1. A důvod? Posíláte záměrně doplnění odvolání pozdě. A tentokrát už na to SO1 nebral ohled.

Citace
U někoho s ročníkem narození 1989 se bohužel už ani nedá čekat, že by ještě dostal rozum s věkem...
Argument hlupáka a zbytečné tahání soukromých dat...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 13 14 [15]