30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Údajná jízda bez pásů  (Přečteno 5762 krát)

Luky1CZ

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
[?] Údajná jízda bez pásů
« kdy: 08 Března 2021, 20:33:52 »

Ahoj všem, mého příbuzného viděli dva chrániči, jak se při jízdě údajně nechrání bezpečnostním pásem. Nesouhlas s přestupkem, posláno do SŘ, navíc jeden z pomahačů byl dost drzý, záznam bohužel není.

Časová osa:
07/2020 - vznik údajného přestupku
08/2020 - doručení oznámení na úřad
09/2020 - zahájení SŘ
10/2020 - 1. předvolání - zrušeno kvůli koroně na úřadu
12/2020 - 2. předvolání - dostavil jsem se jako zmocněnec, udělal si kopii spisu a požádal o lhůtu na vyjádření se k podkladům - jednání bylo odročeno, na příštím jednání má probíhat výslech svědků
02/2020 - 3. předvolání - omluvil jsem se z důvodu rizikového kontaktu s pozitivní osobou

Další předvolání je na středu 10.3., zítra plánuju zavolat na úřad, zda opravdu má proběhnout výslech svědků, při té první omluvě mi bylo sděleno, že se jeden ze svědků také omluvil.

K tomuto mám otázku. Je možné trvat na tom, že musí být přítomni oba svědci, aby mohl proběhnout jejich výslech každého zvlášť? Nebo jak přistoupit k tomu, kdyby se měl zúčastnit jen jeden ze svědků? Nerad bych se připravil o možnost rozporovat věrohodnost jejich rozdílných výpovědí.

Ve spisu není nic moc zajímavého, úřední záznam od pachů, oznámení o přestupku, karta řidiče a protokol o prvním ústním jednání, důkazní materiály kromě výpovědi chráničů nejsou.

Jinak mám na svědky připravené klasické otázky týkající se počasí, barvy pásů atd., nicméně je to můj první výslech, tak nerad bych udělal nějakou blbou botu. Za jakoukoliv radu předem děkuji.  ;)
IP zaznamenána

Black Wolf

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Údajná jízda bez pásů
« Odpověď #1 kdy: 04 Března 2022, 16:53:48 »

 Dle mého klasická fízlí šikana-auto je moje, jestli nemám šráky, je to moje věc, opičkám je po tom kulové
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 998
    • Zobrazit profil
Re:Údajná jízda bez pásů
« Odpověď #2 kdy: 28 Března 2022, 11:10:23 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána