30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz  (Přečteno 27519 krát)

Germogen.Volkov

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« kdy: 09 Července 2014, 00:25:15 »

Zdravím Vás,

máte někdo zkušenost nebo můžete poskytnout referenci na uvedené služby?

Děkuji, Volkov

http://rokbezpokut.cz/
http://www.mam12bodu.cz/
http://www.12bodu.cz/
IP zaznamenána

had3138

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #1 kdy: 24 Července 2017, 21:54:46 »

Ti první by mě taky zajímali, koukám na jejich web a v jejich referencích to většinou uhráli na zánik odpovědnosti za přestupek. Jen aby to nebyli další kocourkovští.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #2 kdy: 25 Července 2017, 10:13:09 »

Domnívám se, že jedinou smysluplnou referenci, kterou zde lze získat, je www.nezaplatim.cz ..
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #3 kdy: 25 Července 2017, 11:05:10 »

No tak snad jen výtah ze všeobecných podmínek :

6. Předmět smlouvy se nevztahuje na případy, kdy klientovi vznikly nebo v budoucnu vzniknou
závazky při jeho protiprávní činnosti v souvislosti se spácháním trestného činu, nebo v důsledku
požití alkoholické či jiné návykové látky, odmítnutí dechové či krevní zkoušky, nebo v důsledku
účasti na dopravní nehodě.

1. Podmínkou financování budoucích závazků klienta je splnění následujících požadavků:
....
    e) Řidičský průkaz není zadržen Policií ČR v místě spáchání přestupku

3. Společnost si vyhrazuje právo nefinancovat obhajování klienta u těch přestupků, u kterých dojde
změnou legislativy či vyhlášky k výraznému zhoršení postavení klienta.

4. Společnost je oprávněna odstoupit od této smlouvy a nefinancovat závazky klienta, pokud klient
spáchal přestupek s vysokou společenskou nebezpečností nebo pokud je klientem požadováno
financování řešení přestupků častěji než třikrát v období třiceti kalendářních dní, což je společností
považováno za neetické chování se záměrem zneužívání smluvního vztahu.

IP zaznamenána

had3138

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #4 kdy: 25 Července 2017, 19:49:48 »

díky za výcuc, na který jsem ještě neměl čas. takže je to jasný, až mě omrzí bojovat sám, tak "nezaplatim".
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #5 kdy: 25 Července 2017, 20:33:00 »

pk202 - Moc jsem nepochopil co má za smysl sem kopírovat VOP, zkuste sem zkopírovat klidně všech 8 stran VOP z nezaplatím.cz, jsou téměř shodné jako 4 strany z rokbezpokut, nebo co se vám nezdá? VOP jsou všeobecné ale vše se dá s každou firmou individuálně domluvit a samozřejmě i zaplatit.

Využívám rok bez pokut na ty vážné přestupky kde jde o hodně, ty slabší kde nejde o body a jsou to prkotiny si řeším sám, zatím ještě nemůžu hodnotit, spousta mi tam toho ještě běží a není to definitivně ukončeno ale zatím můžu říct že jsou slušný, komunikace rychlá a mám přehled o tom v jakém stádiu je každé SŘ. Jeden z těch případů v těch referencích je i můj.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #6 kdy: 25 Července 2017, 20:53:09 »

Ano, obecně se dá o VOP handlovat. Pokud ale ve výlukách vidím takové věci, jaké má rokbezpokut, tak alespoň mě by nenapadlo ani začít jednat. Zejména v porovnání s VOP nezaplatim.cz - panem pk202 vytažené lahůdky přímo odrazují i od prvotního kontaktu. Nebudu zde rozdíly vypisovat, kdo má zájem, najde si je. Jsou na první zběžné čtení velmi podobné, ale čert se skrývá v detailu a ten ukazuje nebetyčné rozdíly.
OT: profesně jsem zvyklý vyjednávat odchylky od VOP a nečiní mi to potíže, ale na takovou startovací čáru bych si nestoupl ani omylem.
« Poslední změna: 26 Července 2017, 00:23:56 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #7 kdy: 26 Července 2017, 00:12:22 »

pk202 - Moc jsem nepochopil...

Přečetl jsem si VOP anébrž smlouvu a sem jsem vytáhl body, kvůli kterým bych prostě tu smlouvu za ty peníze neuzavřel. Nic víc nic míň. Nikoho s nikým jsem nesrovnával.
IP zaznamenána

JanStraka

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz, mam12bodu.cz, 12bodu.cz
« Odpověď #8 kdy: 19 Září 2022, 15:22:01 »

VARUJI před společností www.rokbezpokut.cz! Mám čerstvou zkušenost, kdy mi slibovali, že mi zachrání řidičák a když ne, vrátí peníze. Není tomu tak. Řízení pouze protahují, vše musíte posílat sami a hlídat si datumy doručení, vše řeší jen asistentka, a výsledkem je pouze zdržení pár měsíců. Přesto mi úřad pravomocně udělil zákaz řízení, pokutu a body. Nelze se odvolat. Služba stála 18 000 Kč a víte, co mi řekli? Peníze nevrátíme, jen když půjdete k soudu a tam prohrajeme. Ale náklady na soud (6000 sepsání žaloby a 3000 soudní poplatek) si musíte zaplatit. A důležité je vědět, že když to řešíte soudně, nemůžete v půlce trestu požádat o vrácení ŘP, protože spis bude zrovna u soudu a to trvá dlouho. A i když soud vyhrajete, již máte trest odpykaný...
Na email klidně poskytnu více informací.
Rokbezpokut určitě nedoporučuji!

fu: nemyslim, ze to tu musi byt 4x v ruznych sekcich, 2x je vic nez dost.
« Poslední změna: 19 Září 2022, 16:01:27 od fu »
IP zaznamenána