30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Informační dopis - Překročení rychlosti v Německu o 29 km/h  (Přečteno 2188 krát)

keira766

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil

Zdravím, snad mi tady bude umět někdo poradit.
Dnes mi přišel domů dopis z Německa jako majiteli vozidla s tím, že byla překročena povolená rychlost mimo obec o 29 km/h v místě kde bylo povoleno 80 km/h. Bylo to focené radarem a fotka je absolutně nerozeznatelna kdo na ní je.
Problém je, že jsme byli řidiči dva a absolutně nemáme tušení, kdo řídil v tu chvíli a co máme teď dělat.
V dopise stojí že mě žádají jako svědka a majitelé vozidla, abych sdělila jméno odpovědného řidiče za ten přestupek. A kopa dalších.
Uměl by mi prosím někdo poradit co dělat ? Auto bohužel nemám, ve Francii nás nabourali, takže tohle je taková třešnička na dortu.

IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Informační dopis - Překročení rychlosti v Německu o 29 km/h
« Odpověď #1 kdy: 09 Srpna 2022, 20:58:41 »

Vam opravdu neco prislo? Nebo jinak - vy jste podepsal prevzeti nejake posty? Spis bych rekl, ze vam vlastne nikdy nic neprislo... ;-)
IP zaznamenána

keira766

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Informační dopis - Překročení rychlosti v Německu o 29 km/h
« Odpověď #2 kdy: 10 Srpna 2022, 16:43:46 »

A dá se nějak dohledat, zkontrolovat že mi vlastně vuubec žádný dopis nikdy nepřišel ?
Nikde sem nepodepisovala převzetí a dopis není nijak označen.
Nemůžu mít z toho problém ? Mám z takových věcí nahnáno.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Informační dopis - Překročení rychlosti v Německu o 29 km/h
« Odpověď #3 kdy: 10 Srpna 2022, 17:01:10 »

Takže vám tedy žádný dopis nepřišel... Z čeho byste tedy měla mít nahnáno? A ten dotaz zní přesně opačně - Vám nějaký dopis došel? No nedošel, a pokud někdo tvrdí opak, ať to dokáže (podpisem na doručence).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

keira766

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Informační dopis - Překročení rychlosti v Německu o 29 km/h
« Odpověď #5 kdy: 13 Srpna 2022, 06:35:52 »

Pravda :) děkuju ! A diskuzi si jdu přečíst..
IP zaznamenána