30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Ramer 10 v Superbu  (Přečteno 5222 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #15 kdy: 19 Června 2023, 06:04:05 »

V příloze zasílám spis, kdyby se někdo znalý prosím podíval. Na kartě řidiče mne zaujalo, že se do poznámky uvádí zrušení přestupku soudem. Takže vlastně ten zrušený přestupek také evidují. Jinak už tam jsou jen doručenky písemné a elektronické.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #16 kdy: 27 Června 2023, 13:19:37 »

Nikdo žádný nápad, kudy se vydat?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #17 kdy: 13 Července 2023, 12:09:47 »

Požádal jsem úřad o prodloužení doby §39 odst. 1,2 spr. ř. na doplnění odvolacích důvodů blanketního odvolání. Požádal jsem ze sve datové schránky podnikatelské osoby. Na tuto mi přišla odpověď, přestože dříve úřad doručoval vždy poštou. Chápu, že když to vyzvednu, bude doručeno. Ale když to nevyzvednu, nedovím se, jestli lhůtu prodloužili, či nikoli. Dále si myslím, bez ohledu na to, jak já jim doručuji podání, musí stále posílat poštou, když DSFO nemám, mám jen DSPO. Co teď s tím?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #18 kdy: 13 Července 2023, 12:13:45 »

V hlavičce je "sdělení", prodloužení lhůty se provádí usnesením. Tedy to zřejmě neprodloužili.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #19 kdy: 14 Července 2023, 07:07:18 »

Doplňte si kdy chcete, ta lhůta není důležitá. Když to od vás nedostanou, tak to pošlou nadřízenému orgánu bez doplnění. Klidně můžete doplnit až nadřízenému orgánu (ale ten už nebude vyzývat, musíte doplnit dřív, než začne projednávat). Některé úřady oznamují, kdy předkládají nadřízenému orgánu odvolání, tak klidne lze počkat.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #20 kdy: 08 Srpna 2023, 13:37:37 »

Tak jsem vyzvedl to sdělení. Dalo by se to nějak procesně využít? Najednou 30 dní dodržují.

SDĚLENÍ OBVINĚNÉMU
Správnímu orgánu Měs........................., odboru přestupků, byla dne 1x.7.2023
doručena Vaše žádost o prodloužení lhůty k doplnění odvolání. Vzhledem k tomu, že správní
orgán je povinen dle ust. § 88 odst. 1 správního řádu předat odvolání odvolacímu orgánu ve
lhůtě do 30 dní od doručení odvolání obviněným a Vaše odvolání proti rozhodnutí vedené pod
č.j. .................... bylo na úřad doručeno 8.6.2023, tak již není možné žádosti vyhovět
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Ramer 10 v Superbu
« Odpověď #21 kdy: 21 Srpna 2023, 11:02:49 »

Můžete přesunout do LOST. Kraj odpověděl na odvolání do měsíce, což mě překvapilo, minulá moje věc tam ležela skoro rok. Všechny odvolací důvody shodili ze stolu, jak se tady již mnohokrát zmiňuje. Naučili se vše tak okecat, že nemá smysl tomu věnovat čas. Jsem znechucen, jak se správa věcí veřejných vyvíjí.
IP zaznamenána