30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Oznámení bez poučení i bez uvedení podacího čísla  (Přečteno 2736 krát)

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil

Ve schránce nalezeno oznámení o příchozí zásilce, ovšem jednak bez poučení (ale to je spíš standard), ale hlavně bez podacího čísla zásilky, které obvykle na oznámení bývá a podle něhož lze nejen zjistit odesílatele, ale i kdy se skutečně doručuje do scránky.

Předpokládám, že na doručení fikcí to asi bohužel vliv nemá, takže to je jen nějaká komplikace ze strany pošty? Stalo se to někomu? Je to nějaká nová taktika pošty, nebo je to ojedinělý případ?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Oznámení bez poučení i bez uvedení podacího čísla
« Odpověď #1 kdy: 11 Dubna 2022, 01:03:34 »

Párkrát se mi to stalo. Většinou to následně opravili v (žluté) opakované výzvě.

Pokud ale dobře koukám, tak je tam pozn.2, tedy bude následně vhozeno do schránky. Pak budete mít možnost zjistit o co se jedná a podle toho se následně zachovat.

edit: Případně můžete zkusit zavolat na poštu a zkusit z nich vymámit informace (např. kdo je odesílatel) po telefonu.
« Poslední změna: 11 Dubna 2022, 01:05:16 od Číkus »
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Oznámení bez poučení i bez uvedení podacího čísla
« Odpověď #2 kdy: 11 Dubna 2022, 10:22:34 »

Ano, poznámka 2 tam je. Navíc podle PSČ poznám, že mi píše Český Brod, takže asi vím o co půjde.

Ale trochu se bojím, že tohle pošta začně dělat častěji a v horším případě i u dopisů s poznámkou 1, takže dopis se vrátí odesílateli a já ani nebudu vědět odkud dopis byl, kdy se vlastně vrátil, atd.
IP zaznamenána