30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nedání přednosti vozidlu s právem přednostní jízdy ...?  (Přečteno 8932 krát)

nms

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Už je to pár měsíců, ale dám to sem:
Loni v březnu jsem se vracel ze služebky, mohlo bejt tak 11 v noci. Jedu poloprázdnou silnicí (2+2 pruhy), z dálky vidím červenou na semaforu, dávám nohu z plynu, po pár vteřinách oranžová-zelená, tak jsem zase přidal. Když jsem vjížděl do křižovatky, pachové v protisměru zapli disko a provedli U-turn. To už jsem projel. Disko zhasla. Dva kilometry jeli za mnou, pak vedle mě. Už mě to sralo, tak odbočím k tankstelle, oni za mnou - disko - STOPKA.
Po úvodu "kontrolní kontrola, ..." borec nasadil útočný tón:"to jste nás nepustil schválně?". Já že o ničem nevím. "Vystupte z vozidla!" Následovala "kontrola zimního obutí", lékárnička, žárovky. Když jsem jim zamával před nosem řetězama a lopatou, řekl druhý, že to nebudeme dramatizovat, vrátili mi papíry a "pokračujte".

Může mi někdo říct co to mělo jako být? Pokud to bylo nedání přednosti, měli mě skasírovat, nebo ... ?
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Nedání přednosti vozidlu s právem přednostní jízdy ...?
« Odpověď #1 kdy: 11 Února 2015, 14:51:33 »

Typická buzerace.

Natočit video, nebo aspoň zvuk. záznam a pak na ně podat stížnost. Pokud máš dost času tak zavolat GIBS - nevím ale jestli pracují i v noci.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Nedání přednosti vozidlu s právem přednostní jízdy ...?
« Odpověď #2 kdy: 11 Února 2015, 17:21:17 »

Prostě se nudili a chtěli si někoho povodit.
IP zaznamenána