30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Prodloužení platnosti nařízení o certifikátu EU COVID,komise chce znát váš názor  (Přečteno 1845 krát)

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil

Pozor, projednává se prodloužení platnosti nařízení o digitálním certifikátu EU COVID, které opět usnadňuje zavádění restrikcí neočkovaných a nepřímo tak i donucování k "dobrovolné"  >:( vakcinaci...
více zde:

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Prodlouzeni-platnosti-narizeni-o-digitalnim-certifikatu-EU-COVID_cs

Období pro zasílání připomínek trvá od 03 únor 2022 - 08 duben 2022  (o půlnoci SEČ) a komise chce znát váš názor, takže kdo máte chuť se jim k tomu děsu nějak vyjádřit, učiňte tak...  8)
aktuálně se vyjádřilo 96203 lidí, z toho z ČR 5992
« Poslední změna: 18 Března 2022, 17:51:44 od MS02 »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 248
    • Zobrazit profil

Diky, super!!! Ty nazory (take jsem prispel a budu sdilet) stoji za precteni, ale obavam se, ze rozhodnuto o vysledku je uz davno...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Tak Husákovi se dřív taky dalo klidně napsat, jen ať se lidi vypíšou, uleví se jim.
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil

Určitě je možné i mlčet, nechodit k volbám, nic neřešit a třeba jen bědovat v hospodě na téma jak vše stojí za h... ehm, kulový. Je mi jasné, že toto už je rozhodnuto, ale v dalších volbách třeba i na základě statisticky významného množství podnětů nějaká strana téma zvedne, resp. bude v rámci pudu sebezáchovy tlačit na zrušení té omikronové šaškárny. Také bude stále nepohodlnější dokola vysvětlovat a obhajovat rozhodnutí proti většinovému názoru. Rád jsem vyjádřením přispěl a poslal i prosbu o zveřejnění na DF kde by to také mohlo mít nějaký zajímavější dopad.
« Poslední změna: 22 Března 2022, 14:31:34 od MS02 »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 909
    • Zobrazit profil

https://1url.cz/AKxaj

Zaslat Válkovi čestné prohlášení, že mi nevadí, že zemřu a dají mi pokoj? :-)
IP zaznamenána

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil

"Pořád platí zásadní věc – ti, kteří jsou rizikoví, a senioři se musí naočkovat, pokud nechtějí zemřít. Pokud jim nevadí, že umřou, tak ať se neočkují,“ uvedl.

Tak podle tohodle, už by to konečně mohl nechat na každém, ale tomu tady asi nikdo nevěří.
IP zaznamenána