30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha 7 - vyzva ridici k podani vysvetleni (stani na modre)  (Přečteno 4185 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - vyzva ridici k podani vysvetleni (stani na modre)
« Odpověď #15 kdy: 17 Dubna 2022, 22:43:50 »

Pokud by neschopenka byla, pak by to určitě bylo lepší. Ale určitě není potřeba ji nyní shánět. Správní orgány většinou první omluvu akceptují bez větších potíží.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - vyzva ridici k podani vysvetleni (stani na modre)
« Odpověď #16 kdy: 18 Dubna 2022, 00:26:13 »

První omluvenku (pokud to nebude nějaké nápadné "kašlu na vás") by měl SO uznat i bez neschopenky - proto jsem psal tu nevolnost, která by měla bez okolků projít.
IP zaznamenána

luke.__13

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Praha 7 - vyzva ridici k podani vysvetleni (stani na modre)
« Odpověď #17 kdy: 12 Května 2022, 09:51:57 »

Zdravim vsechny. Dlouzim jeste vyjadreni k pokracovani pripadu.

Pripad nakonec byl pred 14 dny zastaven, pricemz ja se omluvil emailem z predchoziho jednani, nicmene jsem to zapomnel potvrdit dopisem. Tim padem jsem nevyuzil moznost vyjadrit se k podkladum a ustni jednani bylo uskutecneno v moji nepritomnosti. Ve vyjadreni se pise, ze se bez vsech pochybnosti nepodarilo prokazat, ze se oznameneho protipravniho jednani dopustil obvineny, ktery byl oznacen za ridice, a proto se spravni rizeni zastavuje. Dale se pise, ze nebylo mozne provest vyslech, protoze jsem se nedostavil na jednani a podani pisemneho vysvetleni (neboli nahlaseni ridice) nelze pouzit jako dukazni prostredek.
IP zaznamenána