30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: pokuta z italije  (Přečteno 1724 krát)

koch

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
pokuta z italije
« kdy: 16 Února 2022, 18:37:59 »

Zdravim, nemate nekdo zkusenost s pokutou z itošky? Prislo mi 75 eur za vjezd do no-traffic zony ve Verone. Prislo to doporucene a protoze jsem myslel ze je to balik z aliexpresu to sel prevzit oproti obcance:-(.
Nicmene bych se rad zkusil odvolat a poslal jim odvolani na to, ze jsem do zony vjel ale hned se otocil. Dopis neni ani asi ani od policie ale od comune di verona. V dopisu pisou ze se muzu odvolat na prefecta of verona, ale uz nepisou jeho adresu smejdi!
Mate prosim nekdo zkusenost? Chtel bych mit potvrzeni v ruce o zaslani odvolani ale bojim se ze to poslu na spatnou adresu.
IP zaznamenána

oemd

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:pokuta z italije
« Odpověď #1 kdy: 16 Února 2022, 20:01:30 »

Z Verony mi přišlo před třemi roky. Ignorace a tím to skončilo.
IP zaznamenána

koch

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:pokuta z italije
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2022, 22:21:49 »

A prislo vam to doporucene nebo standart? Me to poslali doporucene. Chtel bych jim poslat alespon odvolani na to ze jsem se pak hned otocil ale nevim kam to poslat. Pisou ze to mam poslat prefektorovi, ale zadnou adresu jsem v dopise nemel. Chci si nechat podaci listek z posty at mam pak dukaz ze jsem se odvolal.
IP zaznamenána

oemd

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:pokuta z italije
« Odpověď #3 kdy: 19 Února 2022, 09:40:03 »

Přišlo mi to obyčejné.
IP zaznamenána