30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku  (Přečteno 1891 krát)

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« kdy: 12 Ledna 2022, 04:42:07 »

https://brnenska.drbna.cz/krimi/23227-brnan-poplacal-po-zadku-divku-ze-stredomori-ta-se-rozplakala.html

„Strážníci muže upozornili, že dotýkat se ostatních bez jejich souhlasu je nepřípustné. Svůj přestupek uznal a mladé ženě ze Středomoří se sám omluvil. Od strážníků dostal pokutu a slíbil, že nic podobného už neudělá,“ dodal Ghanem.

Říkám si, jestli by se v případě odmítnutí bločku našel tak stupidní úředník, který by se pokusil z plácnutí po zadku vyrobit přestupek.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #1 kdy: 12 Ledna 2022, 07:30:38 »

Já si myslím, že v dnešní době metoo může být rád, že dostal jen pokutu a tím to hasne.

A taky si nemyslím, že je úplně normální plácat po zadku úplně cizí osmnáctileté holky, když mi táhne na 40.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #2 kdy: 12 Ledna 2022, 08:20:48 »

A taky si nemyslím, že je úplně normální plácat po zadku úplně cizí osmnáctileté holky, když mi táhne na 40.
Tak právě jste pohřbil Velikonoce ve většině vesnic.  ;)

Před sexem se svou ženou / přítelkyní také vyžadujete písemný nebo ústní souhlas, protože "v dnešní době" by vás mohla udat za znásilnění. Ja u te situace nebyl, nicmene pokud nekdo cizi sahne holce na zadek (tedy cizi, on ji predtim podal ruku, takze tam kontakt probehl), tak to holka bude vnimat jinak pokud jsou kolem lide (treba kamaradky) a jinak pokud je sama s nekym cizim v uzavrenem vytahu odkud nema kam utect ... a on ten odchod, no .. ja u toho nebyl, ale dokazu si predstavit ze kdyby to stejne udelal na vhodnejsim miste, tak ta holka z toho nebude mit trauma. A na veku vazne nezalezi, tedy pokud te holce neni 8.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #3 kdy: 12 Ledna 2022, 09:08:14 »

V pořádku to určitě není. O tom, že je to nevychovaný křupan, nejsme ve sporu. Plácání cizích holek po zadku je buranské bez ohledu na věk obou stran.

Nemyslím si ovšem, že může být rád jen za pokutu. Naopak, kdyby je s bločkem poslal do té části těla, po které poplácal slečnu, na ouřadě by z toho s nejvyšší pravděpodobností žádný přestupek nebyl. Trestný čin, to už je vyloženě v rovině nejdivočejší fantazie. V tomhle směru je naše legislativa (zatím) ještě normální.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #4 kdy: 12 Ledna 2022, 13:04:01 »

to qoyi:  jenže my v Brně nemáme velikonoce v prosinci :-)
každopádně je to jeho chování buranské a nevím jestli by se mu líbilo, kdyby mu třeba ve výtahu nějaká 70 letá důchodkyně ohmatávala
kalhoty zepředu.. :-)

Cizí holku možná lehce chytnout za rameno, ale plácat po zadku si může dovolit maximálně kamarádku nebo známou..

A zajímalo by mne , jestli si tím sám před sebou dokázal jaký je alfasamec :-)))))

IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #5 kdy: 12 Ledna 2022, 14:28:29 »

Taky jako mladý muž nechápu, že někomu přijde normální plácat cizí holku po zadku :D Ale asi jsem jen moc progresivní... Nebo možná jsem úchyl, ale nedovedu si to vyložit jinak, než jako sexuální gesto :D

Ale z jiného soudku - čeho se asi pán dopustil? Napadá mne § 7 odst. 1 písm. c) bod 4. zákona č. 251/2016 Sb. Kolik asi od chrabrých mušketýrů dostal blokem? Tohle si říká o infožádost :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #6 kdy: 12 Ledna 2022, 17:47:08 »

Hysterka ze středomoří se rozplakala a sekuriťáka nenapadlo nic chytřejšího, než volat policajty. Kam ten svět spěje?
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Brněnské opice udělily pokutu za plácnutí po zadku
« Odpověď #7 kdy: 12 Ledna 2022, 19:34:28 »

K holce - vzhledem k okolnostem asi přehnaná reakce, ale do jisté míry chápu, že jí to není příjemné a může mít nějaké špatné zážitky z minula. A pokud zrovna okolo nikdo jiný nebyl, tak nemusí být úplně jednoduché vyhodnotit, jestli je to jen neškodný buran nebo něco horšího. Na druhou stranu, tomu sekuriťákovi podala nejspíš trošku přifouknutou verzi...

Sekuriťák - tuhle práci obyčejně nedělají ty nejostřejší tužky v penále a pracovníci soukromých ochranek by vydali na samostatné téma, ale jestli mu tam holka dělala vysloveně tyjátr, přibarvila si to nebo jí nebylo pořádně rozumět, tak dokážu pochopit, že v té chvíli se mu přivolání opic mohlo jevit jako nejracionálnější řešení. Podle Lžidnesu mu nejprve tvrdila, že ji chlap osahával, a když se ten unterfízlům ohradil, že ji jen ze srandy plácl, tak "s takovým popisem dění souhlasila." Hm.

Jako suverénně nejblbější bytosti z celého příběhu mi vycházejí ty magistrátní opice. Nevím, jestli jedou na čárky i v nedopravních věcech nebo viděli pěknou holku a chtěli se před ní ukázat, jací jsou řízci, ale pokutovat plácnutí po zadku, to už je bizár. Hlavně, pokud tam byli zavoláni na základě úmyslně zveličené informace.
IP zaznamenána