30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Návrat ze zahraničí autem  (Přečteno 3579 krát)

polsak66

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Návrat ze zahraničí autem
« Odpověď #15 kdy: 10 Ledna 2022, 19:19:58 »

Loni v lete jsem byl v sedmi zemich v Evrope, i mimo EU. Zapomente na jakoukoli spolupraci s okolnima zemema, nic takoveho neexistuje, zadne udaje od cizich pohranicniku se nevyuzivaji. Stejne tak SMS, ty chodi lidem v pohranici "kazdy den" a presne, jak zde zaznelo, tak vzdy v aute tvrdit tranzit, v lepsim pripade mit pripravenou nejakou historku, fotku, prijatelnou trasu v navigaci atd.

Ale!!! Abych trochu zchladil optimismus, teoreticke riziko vidim spise jinde, na jare 2020 se banky vychloubaly, jak budou kolaborovat a trasovat skrze platby kartou. To vsak bylo v dobe, kdy byly pripadu jednotky a k podezrelym z nakazy se jezdilo v protiatomovem obleku za doprovodu novinaru:

https://www.csas.cz/cs/zpravy-z-banky/2020/05/04/zpracovani-udaju-chytra-karantena

Předpokládám, že jediné, co by ty banky mohly poskytnout, jsou záznamy o platbách, čímž mohou trasovat tak maximálně kartu jako takovou, ale nikoliv konkrétního člověka. Tu kartu mohla použít jiná osoba, které jsem to umožnil.
IP zaznamenána

Viktor Š.

  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil
Re:Návrat ze zahraničí autem
« Odpověď #16 kdy: 10 Ledna 2022, 19:47:49 »

...  Tu kartu mohla použít jiná osoba, které jsem to umožnil.

Což je pravděpodobně porušení smluvních podmínek ke kartě. Do toho by se ale snad hygiena nemíchala.
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil
Re:Návrat ze zahraničí autem
« Odpověď #17 kdy: 13 Ledna 2022, 19:46:22 »

Dokonce jsou vydávány karty právnických osob, které používají fyzické osoby. Což je v souladu se smluvními podmínkami.
IP zaznamenána