30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 102km/h na 80km/h, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km  (Přečteno 2075 krát)

lukyrys

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil

Ahoj,
Kód: [Vybrat]
Datum přestupku: 5.11.2021 v 12:49 hod.
Zprava do DS přisla: 30.11 (notifkaci jsem zrejme zazdil takze byla prectena dnes 19.12)
DS pise cas doruceni: 10.12

Místo přestupku: mimo obec, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km, ve směru jízdy k dálnici D1
Nejvyšší povolená rychlost: 80 km/h
Naměřená rychlost: 106 km/h
Tolerance měřidla: 4 km/h
Rychlost s tolerancí: 102 km/h
Rychlost překročena o 22 km/h
Dopravní značkou, která v daném místě omezovala nejvyšší dovolenou rychlost jízdy, byla dopravní značka „B20a“.

Ted v tom trochu litam s datumy, spada to jeste do "15dni od doruceni" ? Pocita se doruceni od precteni zpravy respektive nejakeho casoveho limitu DS kdy to oznaci jako dorucene?

Dalsi vec na kterou bych se chtel zeptat je ten dany usek. Jezdim tam kazdy tyden a vicemene vzdy stejne. Od najezdu z radotina projedu tunel kde je 80 a za tunelem 130 az k ricanum kde sjizdim. Nemohu si vzpomenout ze bych tam nekdy videl 80
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:102km/h na 80km/h, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km
« Odpověď #1 kdy: 19 Prosince 2021, 08:51:36 »

Zpráva byla doručena fikcí 10.12., čili od toho data se považuje za doručenou a od té doby běží lhůty.

Co v té zprávě je? Příkaz? Pokud Příkaz, tak lhůta na podání Odporu (pokud plánujete ho podat) je osm dnů od toho 10.12., čili končila včera, ale to je víkend, takže Odpor by bylo potřeba podat v pondělí 20.12.
IP zaznamenána

lukyrys

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:102km/h na 80km/h, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km
« Odpověď #2 kdy: 19 Prosince 2021, 13:11:19 »

Nadpis toho dokumentu je
V Ý Z V A P R O V O Z O V A T E L I V O Z I D L A s nímž došlo ke spáchání přestupku, k uhrazení určené částky
IP zaznamenána

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:102km/h na 80km/h, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km
« Odpověď #3 kdy: 19 Prosince 2021, 14:51:00 »

Dalsi vec na kterou bych se chtel zeptat je ten dany usek. Jezdim tam kazdy tyden a vicemene vzdy stejne. Od najezdu z radotina projedu tunel kde je 80 a za tunelem 130 az k ricanum kde sjizdim. Nemohu si vzpomenout ze bych tam nekdy videl 80
[/quote]

Řeším stejnou věc, obecně toho lze na fóru ve vztahu k Říčanům dohledat celkem dost. Co se týká té cedule, taky jsem tam nikde žádné omezení rychlosti nezaregistroval... >:( :D
IP zaznamenána

lukyrys

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:102km/h na 80km/h, dálnice D0, v úseku 1,650 až 0,495 km
« Odpověď #4 kdy: 20 Prosince 2021, 01:59:03 »

Dalsi vec na kterou bych se chtel zeptat je ten dany usek. Jezdim tam kazdy tyden a vicemene vzdy stejne. Od najezdu z radotina projedu tunel kde je 80 a za tunelem 130 az k ricanum kde sjizdim. Nemohu si vzpomenout ze bych tam nekdy videl 80

Řeším stejnou věc, obecně toho lze na fóru ve vztahu k Říčanům dohledat celkem dost. Co se týká té cedule, taky jsem tam nikde žádné omezení rychlosti nezaregistroval... >:( :D
[/quote]

Prave na strankach jesenice pod kterou to zrejme spada (viz https://www.mujesenice.cz/usek-na-d0-je-prvnim-v-zemi-kde-system-umi-automaticky-rozpoznat-nakladni-a-osobni-auta/d-7012) , jsem se docetl ze je to "chytre mereni" ktere ma detekovat osobak od nakladaku ktery by mel mit omezeni na 80km/h tak me napadlo (bohuzel si nepamatuju jestli to tak bylo nebo jsem jen neco prehledl) ze sem mohl zpomalit prave kvuli kamionu ktery mi to poslal do leveho a mohl byt detekovan spolecne s nim jako vozidlo nad 3.5t?
Napsal jsem do datovky odpoved dotaz na zaslani fotodokumentace ale obavam se ze dostanu spis prd.
Premyslim jestli to radeji nezaplatit (kdyz se tedy odlozil datum doruceni fikci) a pak se s nimi nejak dohadovat nebo pak uz se semnou ani nebudou bavit?

Jinak jestli mas po ruce nejake prispevky k tematu z rican, muzes poslat? Prochazel jsem to tam ale nevim jestli se mluvi o stejnem useku, zprava do DS prisla z cernosic.

IP zaznamenána