30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zbytkový alkohol 0.2 , 0.23  (Přečteno 9551 krát)

N123S

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkový alkohol 0.2 , 0.23
« Odpověď #15 kdy: 06 Prosince 2021, 16:59:57 »

Zahajovat by sice teoreticky nic neměli, ale mám silné obavy, že po tom přiznaném chlastu ouřad skočí jak po flusu a bude se Vás na tom snažit utáhnout, hodnota-nehodnota. Vyhrát to s nejvyšší pravděpodobností půjde, ale zbytečně jste jim nahrál na smeč. Propříště zapamatovat - s fízly se nebavíme a už vůbec ne o tom, kdy a co jsme pili. Na tohle totiž ti hajzlíci vysloveně čekají.

Neměl by být problém postavit eventuální obhajobu na tom, že jste měl důvody se domnívat, že v době řízení již pod vlivem nebudete (viz např. rozsudek NSS č.j. 7 As 105/2010-96), ale opět - záleží v kolik hodin to bylo (to nepíšete) a kolik toho vína jste jim přiznal. Ale pokud to nebylo ve tři ráno a toho vína nebyl demižón, troufám si říct, že pořád taháte za výrazně delší kus provazu.

Jinak, jak mám rozumět tomu, že "asi oznámení správnímu orgánu"? Podepsat něco a nevědět co, to je nejspolehlivější cesta do problémů. Bůhví co tam načmárali, navíc oni jsou dva a Vy jste sám. Btw, kontrolu nahranou máte/nemáte?

"Sami říkali, ze mě nic hrozného pravděpodobně nečeká." - fízlům nevěřit ani slovo. "Nic hrozného" v jejich žargonu může klidně znamenat půl roku papírů v zastavárně. Aneb pokud fízl mele hubou, tak lže.

V každém případě, pokud něco přijde, ihned si obstarejte spis, ať víte, co vlastně vyblili do toho oznámení - například jestli jste podle nich nevykazoval vizuální známky podnapilosti - mají tam na tohle přímo zaškrtávací kolonky.

A dokud nic nepřijde, tak to nechte být a aktivně se nepřipomínejte.

Neznám přesně terminologii, ale bylo to tedy oznámení přestupku.

Po přečtení zdejších "příběhů" vím tak nějak co mě případně čeká, ale přípomínat se sám rozhodně nehodlám.

Mimochodem, byl jsem zastaven v 9 ráno.
IP zaznamenána